20140403_news_01Kolejna odsłona kursu instruktorskiego StrongFirst w Polsce- najnowszyego projektu Pavla Tsatsouline’a. Kurs odbędzie się w Centrum Kettlebell Polska w dniach: 30.05 – 01.06.2014. Pełna nazwa kursu:

SFG Kettlebell Instructor Level I  (SFG I)

3 dni zajęć po ok. 10 godzin dziennie z najnowszym materiałem i metodyką opracowaną przez Pavla. Praca z jednym i dwoma odważnikami, metody budowania siły, nauczania oraz korekcji błędów. Zajęcia poprowadzi prawa ręka Pavla, Szef na Europę Master Instructor – Peter Lakatos z Węgier.

Cena kursu:

  • wpłata do 25.05.14 – 1350 USD
  • wpłata po 25.05.14 – 1550 USD

Uwaga: Wpłat za kurs instruktorski można dokonywać na dwa sposoby:

  1. Bezpośrednio poprzez stronę główną StrongFirst: pełna procedura rejestracyjna oraz dokonywanie opłat za kurs – TUTAJ wchodzimy w REGISTER NOW ( tam automatycznie będzie zaznaczona opcja ze zniżką na 1350 USD) i dalej postępujemy zgodnie z procedurą INSTRUKCJA TUTAJ
  2. Drugi sposób – to wpłata poprzez Centrum Kettlebell Polska – należy wówczas skontaktować się z CKB mailowo: dwalus@poczta.fm i otrzymać procedurę.

Po wybraniu którejkolwiek opcji, należy skontaktować się z CKB i podać swoje dane na: dwalus@poczta.fm

Ogólne info o kursie: TUTAJ
Wymagania egzaminacyjne: TUTAJ

Przygotowując się do tego kursu, przeprowadziliśmy dwa dwudniowe szkolenia w CKB, w październiku ub. roku oraz marcu tego roku. Wiele podstawowych elementów zostało już przerobione, wymagany na kursie Snatch-test został omówiony i przećwiczony, więc szanse na zaliczenie tego kursu kandydaci mają bardzo duże.

Ze względu na wysokie standardy – termin każdego kursu instruktorskiego SFG1 wyznaczany jest tylko raz w roku na dany kraj. Kolejny odbędzie się prawdopodobnie w maju przyszłego roku.

Kurs StrongFirst to odpowiednik „czarnego pasa” w świecie kettlebell a instruktorzy SF uważani są za najwyżej wykwalifikowanych w treningu kettlebell. Uprawnienia instruktorskie mają statut międzynarodowy i honorowane są w ponad 50 krajach świata. Nawet w skali danego kraju – w pierwszej kolejności klienci lub sponsorzy kierowani są do instruktorów StrongFirst w danym mieście, a w dalszej kolejności do Asystentów.

Fanom szybkiego zdobycia kolejnego weekendowego fajnego „papierka” na ścianę z dyplomami – zdecydowanie nie polecamy, ponieważ poziom wymagań i sposób oceny – może zaskoczyć. Poza tym nie chcemy w swoim gronie osób z takim podejściem. Pavel podniósł poprzeczkę i ewidentnie postawił na jakość a nie ilość instruktorów.

Nie wystarczy zapłacić i pojawić się na kursie aby dostać uprawnienia. Takie coś jest teraz wszędzie modne ale nie Tutaj. W ubiegłym roku – na 20 kandydatów – 12 otrzymało uprawnienia instruktorskie StrongFirst SFG1. Pomimo całej sympatii do uczestników, egzaminy traktowane są na poważnie – bo swoją osobą będziesz później reprezentował Nas wszystkich oraz Pavla.

Masz szansę na uzyskanie wiedzy umożliwiającej pracę z wysokiej klasy sportowcami wielu dziedzin sportowych i umożliwianie im wchodzenie na jeszcze wyższy poziom sportowy.

Każdy uczestnik otrzyma 150 stronicowy Manual Instruktorski – „kettlową Biblię” ze szczegółowo rozpisanymi zagadnieniami kursu oraz planami treningowymi umożliwiającymi dalszy rozwój własny oraz prowadzonych grup. Z wszystkimi instruktorami zostaną podpisane umowy regulujące i upoważniające do posługiwania się terminami StrongFirst oraz CKB przy reklamowaniu siebie oraz swoich grup w mediach, a także zniżek instruktorskich na produkty CKB.

Osobom które nie są zainteresowane prowadzeniem zajęć jako Instruktor StrongFirst, zostaną wystawione dyplomy uczestnictwa.

Uwaga: Jeżeli z jakiegoś powodu (np. kontuzji) nie uda Ci się zaliczyć testu podczas kursu, masz 3mce na ponowne podejście do wymaganego ćwiczenia. Oceny technicznej dokonuje wówczas SF Team Leader.

Szczegóły:

Cały 3 dniowy kurs instruktorski odbędzie się w dniach:
30.05 – 01.06.2014r. w CentrumKB w Zielonej Górze w Ośrodku Iron Church ul. Zacisze 16 (wejście od strony dużego billboardu).
Start: 30.05.14 – godzina 08:00 w Iron Church

Info z poprzedniego kursu: ZOBACZ

Zgłoszenia prosimy kierować na:  dwalus@poczta.fm | Dariusz Waluś tel. 692-799-209

Hotel i wyżywienie we własnym zakresie.  Nasze propozycje: ADM – zakwaterowanie

Related posts