20140325_news_01W dniach 22-23.03.2014 odbyło się ostatnie już szkolenie HardStyle Kettlebell przed planowanym na maj – kursem instruktorskim StrongFirst.

W szkoleniu udział wzięło wielu przedstawicieli różnych dyscyplin sportowych z całej Polski, począwszy od fitness, crossfit, sporty walki i na sportach siłowych kończąc. Nowością były wprowadzone po raz pierwszy – manuale – „INTRO HardStyle Kettlebell Training Manual” – 50 stronicowy zbiór najważniejszych informacji przeznaczonych dla kandydata na instruktora, bazujących na Naszych doświadczeniach, a obejmujących takie zagadnienia jak: trening HardStyle, stretching, oddychanie, urazy i ich zapobieganie, praca z klientem, metody tren., rozpiska 10 pierwszych przykładowych treningów dla grupy itd.

Jest to pierwsze wydanie Manuala HS. Z każdą następną wersją będziemy go rozbudowywać i wprowadzać kolejne informacje wynikające z aktualnych potrzeb i sugestii. Manual przeznaczony jest wyłącznie dla osób osobiście biorących udział w Intro oraz poważnie myślących o przyszłej pracy jako instruktor kb.

Fotorelacja ze szkolenia: TUTAJ | Videorelacja ze szkolenia: TUTAJ

Videorelacja z treningu TOP-TEAM: TUTAJ

Więcej informacji oraz zapisy na kurs instruktorski StrongFirst (30.05-01.06.2014) podamy za kilka dni.

Related posts