Szanowni Państwo:

W całym kraju powstaje coraz więcej klubów posiadających w swojej ofercie zajęcia HardStyle kettlebell. W rezultacie osoba szukająca odpowiedniego klubu w swoim mieście lub wybierająca się do danego miasta może mieć problem ze znalezieniem miejsca w którym może trenować pod fachowym okiem i bezpiecznie. Szukając odpowiedzi kontaktuje się często z CKB z prośbą o wskazanie polecanego przez nas klubu.

Aby ułatwić Państwu rozeznanie, stworzyliśmy tę podstronę w której zamieszczamy wyłącznie te kluby które posiadają aktualną Afiliację CKB Polska.

Są to wyłącznie kluby które posiadają minimum jednego instruktora StrongFirst (ostatecznie Asystenta CKB) oraz dysponują w minimum 80% sprzętem kb z  CKB Polska. Gwarantujemy więc zarówno za fachowy jak i bezpieczny trening.

Poniżej lista klubów (aktualizowana) posiadająca aktualną Afiliację CKB Polska:

Uwaga: Centrum Kettlebell jest jedynym i oficjalnym przedstawicielem Pavla Tsatsouline’a na terenie Polski. Wszelkie materiały graficzne zamieszczone na tej stronie ograniczone są prawami autorskimi oraz innymi prawami. Kopiowanie ich oraz udostępnianie w mediach elektronicznych jak również w innej formie, możliwe jest wyłącznie za pisemną zgodą Centrum Kettlebell – Dariusz Waluś.
UWAGA! Nie ma w świecie kettlebell tytułu: „Instruktor HARDSTYLE Kettlebell” – który wykorzystywany jest w PL przez oszustów podszywających się pod znane federacje HS do nadawania „uprawnień” które formalnie nic nie znaczą. Prosimy zachować uwagę.