Uwaga: Pakiet startowy do pobrania Tutaj: Pakiet startowy – KURS SFG1

Uwaga: Prosimy nie parkować aut na parkingu nauczycielskim przed drzwiami wejściowymi szkoły. Parking dla uczestników SFG1 znajduje się 20m dalej z boku budynku.

Kolejna odsłona kursu instruktorskiego StrongFirst w Polsce – systemu stworzonego przez światowego lidera – Pavla Tsatsouline’a. Kurs odbędzie się w Centrum Kettlebell Polska w Zielonej Górze w dniach: 25-27.05.2018r. Pełna nazwa kursu:

SFG Kettlebell Instructor Level I (SFG I)

3 dni zajęć po ok. 10 godzin dziennie z najnowszym materiałem i metodyką opracowaną przez Pavla. Praca z jednym i dwoma odważnikami, metody budowania siły, nauczania oraz korekcji błędów. Zajęcia poprowadzi prawa ręka Pavla, Szef na Europę Master Instructor – Peter Lakatos z Węgier.

UWAGA: Jest to jedyny kurs instruktorski kettlebell w Polsce, afiliowany przez samego twórcę metody HardStyle kettlebell – Pavla Tsatsouline’a.

Cena kursu:

  • wpłata do 22.12.17 – 1195 USD (dla uczestników z Polski ten termin przesunięty jest do 21.01.18, przy wpłacie za pośrednictwem CKB)
  • wpłata do 10.04.18 – 1395 USD
  • wpłata po 10.04.18 – 1595 USD

UWAGA: Osoby zainteresowane wzięciem udziału w kursie, prosimy o kontakt na dwalus@poczta.fm w celu otrzymania szczegółów wpłaty oraz dalszych instrukcji.

Ogólne info o kursie: TUTAJ

Wymagania egzaminacyjne: TUTAJ

Opcja wpłaty poprzez stronę SF: TUTAJ

Spotkanie (nie obowiązkowe) dla kandydatów na Instruktora SFG1 i omówienie zagadnień egzaminów odbędzie się podczas najbliższego CKB Intro w marcu – Info Tutaj

Ze względu na wysokie standardy – termin każdego kursu instruktorskiego SFG1 wyznaczany jest tylko raz w roku na dany kraj. Kolejny odbędzie się prawdopodobnie w maju przyszłego roku.

Kurs StrongFirst to odpowiednik „czarnego pasa” w świecie kettlebell a instruktorzy SF uważani są za najwyżej wykwalifikowanych w treningu kettlebell. Uprawnienia instruktorskie mają statut międzynarodowy i honorowane są w ponad 50 krajach świata. Nawet w skali danego kraju – w pierwszej kolejności klienci lub sponsorzy kierowani są do instruktorów StrongFirst w danym mieście, a w dalszej kolejności do Asystentów.

Fanom szybkiego zdobycia kolejnego weekendowego „papierka” na ścianę z dyplomami – zdecydowanie nie polecamy, ponieważ poziom wymagań i sposób oceny – może zaskoczyć. Poza tym nie chcemy w swoim gronie osób z takim podejściem. StrongFirst stawia na jakość a nie ilość instruktorów.

SFG1 – to kurs przeznaczony dla osób które na poważnie szukają wiedzy i materiału do podniesienia swoich możliwości oraz trenowanych przez siebie osób. Wyniki które można podziwiać TUTAJ nie wzięły się z przypadku.

Nie wystarczy zapłacić i pojawić się na kursie aby dostać uprawnienia co jet teraz wszędzie bardzo modne – ale nie Tutaj. Pomimo całej sympatii do uczestników, egzaminy traktowane są na poważnie – bo swoją osobą będziesz później reprezentował Nas wszystkich oraz Pavla.

Masz szansę na uzyskanie wiedzy umożliwiającej pracę z wysokiej klasy sportowcami wielu dziedzin sportowych i umożliwianie im wchodzenie na jeszcze wyższy poziom sportowy.

Każdy uczestnik otrzyma 150 stronicowy Manual Instruktorski – „kettlową Biblię” ze szczegółowo rozpisanymi zagadnieniami kursu oraz planami treningowymi umożliwiającymi dalszy rozwój własny oraz prowadzonych grup. Z wszystkimi instruktorami zostaną podpisane umowy regulujące i upoważniające do posługiwania się terminami StrongFirst oraz CKB przy reklamowaniu siebie oraz swoich grup w mediach, a także zniżek instruktorskich na produkty CKB.

Osobom które nie są zainteresowane prowadzeniem zajęć jako Instruktor StrongFirst, a chcą po prostu wziąć udział w kursie bez podchodzenia do egzaminów – zostaną wystawione dyplomy uczestnictwa.

Uwaga: Jeżeli z jakiegoś powodu (np. kontuzji) nie uda Ci się zaliczyć testu podczas kursu, masz 3 mce na ponowne podejście do wymaganego ćwiczenia. Oceny technicznej dokonuje wówczas SF Team Leader Dariusz Waluś.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania : TUTAJ

Jak przygotować się do zaliczenia kursu SFG1 zobacz : TUTAJ

Szczegóły:

Cały 3 dniowy kurs instruktorski odbędzie się w dniach:
25-27.05.2018r. w sali sportowej przy ul. Cyryla i Metodego 9, ok. 1km od Iron Church. Dojazd Tutaj
Start: 25.05.18 – rejestracja uczestników: 07:30-08:00 , Start kursu godzina 08:00.

Planowany koniec kursu: 27.05.18 ok. godz. 17:00

Uwaga: Wszyscy uczestnicy kursu otrzymają dwie koszulki T-shirt. Jedną koszulkę zwykłą StrongFirst na wejściu, oraz jedną koszulkę instruktorską SFG1 po zaliczeniu egzaminów. W związku z tym zaraz po zarejestrowaniu się na kurs należy podać także rozmiar koszulki na dwalus@poczta.fm najpóźniej do 15.04.18.

Relacja z poprzedniego kursu SFG1: ZOBACZ

Zgłoszenia prosimy kierować na: dwalus@poczta.fm | Dariusz Waluś tel. 692-799-209

Hotel i wyżywienie we własnym zakresie. Nasze propozycje: NOCLEGI

UWAGA! Nie ma w świecie kettlebell tytułu: „Instruktor HARDSTYLE Kettlebell” – który wykorzystywany jest często w Polsce przez oszustów podszywających się pod znane federacje HS do nadawania „uprawnień” które formalnie nic nie znaczą. Prosimy zachować uwagę.

Related posts