StrongFirst Bodyweight Instructor Certification

Chcesz być w stanie wykonać prawdziwy trening siłowy w każdej chwili i miejscu, korzystając tylko z wagi swojego ciała?

Poznaj mowę ciała siły – i zamień całe ciało w zaciśniętą pięść! Oto kurs Strongfirst Bodyweight.

Siła to umiejętność. W Rosyjskiej nauce sportowej istnieje nawet termin umiejętność siłowa. StrongFirst usystematyzowało subtelne i wiodące umiejętności siłowe z wielu różnych dyscyplin sportowych. Od detali oddychania i postury dawnych sztuk walki do najnowszych odkryć nauki. Od technik treningowych elity trójboistów do najnowszych przełomów w biomechanice kręgosłupa. Od tricków zawodników armwrestlingu (siłowania na rękę) dotyczących zwiększenia siły dźwigni po „sztuczki” fizjoterapeutyczne mające na celu obudzenie nieposłusznych mięśni. Od doświadczenia Rosyjskich sztangistów po tajemnice gimnastyków ze wschodniej Europy. Po raz pierwszy w historii ta bogata i różnorodna baza wiedzy została zorganizowana w logiczny i przejrzysty system mający na celu zapewnić natychmiastowy przyrost siły.

Kiedy już się opanuje mowę ciała najsilniejszych, będzie można zastosować ją do większości ćwiczeń i ruchów gimnastycznych. Waga ciała, kettlebell, sztangi – do wyboru do koloru. Amerykański rekordzista w wyciskaniu na sztangę Jack Reape zwraca uwagę, że jeśli utrudnimy sobie ćwiczenia z wagą ciała to wyciskanie sztangi stanie się łatwiejsze. Różne modalności oporu dają sumarycznie lepsze efekty – jeśli trenujesz pod określony cel. System StrongFirst w tym zakresie łączy się z programem walki Marine Corps: „Jeden umysł, dowolna broń.”

Tak się składa, że wielcy faceci, którzy przerzucają tony żelastwa powinni opanować siłę własnego ciała dla samych siebie. Jak możemy mówić o sobie, że jesteśmy silni, jeśli nie jesteśmy w stanie sprawnie korzystać z własnego ciała? Ponad 450-kilogramowy przysiad Buda Jeffriesa jest niesamowity – lecz nie zadziwiający patrząc na budowę jego ciała. Tym co sprawia, że Bud jest niesamowity jest to, że może stanąć na rękach i zrobić tak tuzin pompek – coś do czego nie jest zbudowany. Ed Coan, największy trójboista wszech czasów w ramach swojego treningu zwykł robić 10 podciągnięć (bez bujania) z dodatkowym obciążeniem 68 kg. Dzisiaj Rosjanie rządzą niemal niepodzielnie w tej dyscyplinie. Myślicie, że to przypadek, że przeciętny rosyjski trójboista podciągnie się 22 razy?  Bo my nie.

Na szkoleniu SFB czeka Was nie fontanna a gejzer wiedzy. Jedyny w swoim rodzaju program budujący siłę i przyrost mięśni. Nauczycie się jak wpasować ćwiczenia z wagą ciała do programów treningowych ze sztangą czy kettlebell. Cała prawda o izometrii … oraz wiele, wiele więcej.

Będziecie silniejsi – o wiele silniejsi – jeszcze przed zakończeniem szkolenia. I wyjdziecie z niego jako o wiele lepsi trenerzy.

Certyfikację poprowadzi:  StrongFirst Master Instructor – Pavel Macek 


Termin Kursu: 11-12.11.2023 – Rejestracja od godz. 07:30

  • I dzień: 08:00-18:00
  • II dzień: 08:00-18:00

Cena kursu:

  • wpłata do 15.10.2023r. – 895 USD
  • wpłata do 25.10.2023r. – 1095 USD
  • wpłata do 30.10.2023r. – 1295 USD

Jak dokonać wpłaty?

UWAGA: Wpłaty mogą być dokonywane zarówno w USD jak i w przeliczeniu na PLN na polskie konto (do wyboru). Wpłacający otrzymuje fakturę. Szczegóły wpłaty ustalane są po wcześniejszym kontakcie na dwalus@poczta.fm

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w kursie, prosimy o kontakt na dwalus@poczta.fm w celu otrzymania szczegółów wpłaty oraz dalszych instrukcji.

UWAGA: Na poniższy kurs instruktorski, w zależności od regionu zamieszkania możesz otrzymać nawet do 80% dofinansowania ze środków unijnych!

Warunki:

O dofinansowanie na kurs występuje PRACODAWCA. W szkoleniach mogą brać udział Szefowie i ich pracownicy (posiadający umowę o pracę lub zlecenie). Np. w woj. lubuskim na osobę można otrzymać 10 000 zł dotacji. Wkład własny od 25 do 40% ceny kursu. Czas na pozyskanie dotacji ok. miesiąc  od podania danych do wniosku. Aby sprawdzić możliwości otrzymania dotacji oraz warunki, należy skontaktować się z Panią Alicją z zapytaniem o “dotację na kurs instruktorski bodyweight z Dariuszem Waluś”

Zainteresowanych proszę o kontakt Alicja Nowak, kom. 730 891 919.  Email: hss.alicja.nowak@gmail.com

Uwaga: Dofinansowanie możesz połączyć także z kursem SFG1


Miejsce kursu


Cały 2 dniowy kurs instruktorski odbędzie się w CentrumKB w Zielonej Górze, w Ośrodku Iron Church ul. Zacisze 16 (wejście od strony dużego billboardu). Rejestracja od godz. 07:30. Start: 08:00

Zobacz krótką migawkę z kursu SFB: TUTAJ


Wymagania Certyfikatu


Ogólne informacje o kursie: TUTAJ

Wymagania: TUTAJ

Zgłoszenia kandydatów:

Dariusz Waluś – Country Leader

dwalus@poczta.fm

tel. 692-799-209


Hotel i wyżywienie we własnym zakresie.  Nasze propozycje:

NOCOWANIE.PL | APARTAMENTY

Related posts