UWAGA: Po raz pierwszy w Polsce – Kurs Instruktorski StrongFirst ze sztangami!

Pełna nazwa kursu: Barbell Instructor SFL Certification

Informacje o kursie:

 • Zasady. Tak jak w przypadku wszystkich naszych certyfikacji, SFL opiera się na tych samych zasadach, którymi kierują się SFG i SFB. System jest ten sam, tylko teraz narzędziem jest sztanga.
 • Siła. To szkolenie sprawi, że staniesz się silniejszą osobą, nie tylko w ćwiczeniach ze sztangą, ale także w pozostałych ruchach jak i w życiu.
 • Nauka. Jeśli jesteś lub pragniesz być trenerem sportów siłowych z prawdziwego zdarzenia, SFL jest obowiązkową pozycją w twoim CV. Poznasz najważniejsze zasady oraz niuanse techniki, bezpieczeństwa i programowania treningu ze sztangą na trzy-dniowym szkoleniu instruktorskim. Nawet jeśli nie jesteś trenerem, techniki, które tu poznasz pozwolą ci stać się silniejszym zawodnikiem.
 • Skupienie. Tak jak w przypadku pozostałych certyfikacji i kursów StrongFirst, SFL bardzo szczegółowo zajmuje się wąskim zakresem technik. Wierzymy, że lepiej jest zająć się kilkoma, najważniejszymi ruchami, by przekazać uczestnikom jak najwięcej wiedzy.
 • Skalowalność. W przeciwieństwie do powszechnej opinii, niemal każdy może ćwiczyć ze sztangą. Członkowie StrongFirst opisywali nam historie swoich sukcesów w treningu ze sztangą, pomimo zaawansowanego wieku, kontuzji lub innych problemów. Sztanga jest wspaniałym narzędziem, dostępnym praktycznie na każdej siłowni. Ta certyfikacja pokaże ci jak odpowiednio dobierać i skalować ćwiczenia.
 • Programowanie. Nauczymy was programowania, które przyda się na wszystkich obszarach waszego treningu jak i waszych podopiecznych. Wyrafinowanie, urozmaicenie i przydatność programowania StrongFirst dla wielu stanowi najlepszy element szkolenia.
 • Rozwijaj swój biznes. Wyciskanie leżąc, przysiad i martwy ciąg. Ćwiczenia te wykonuje się na siłowniach na całym świecie. Pomożemy ci rozwinąć oko trenera, pilnować najdrobniejszych szczegółów i przekażemy ci ekspercką wiedzę w temacie rozwoju siły. Staniesz się pożądanym specjalistą w swoim środowisku.
 • Postaw sobie wyzwania. Tak jak w przypadku naszych pozostałych certyfikacji, nie możesz tego kupić. Musisz się porządnie przygotować, by zdać testy i zdobyć tytuł StrongFirst Lifter (SFL).

UWAGA: Jest to jedyny kurs instruktorski barbell w Polsce, afiliowany przez samego twórcę systemu SF – Pavla Tsatsouline’a.

Każdy uczestnik otrzyma Manual Instruktorski – ze szczegółowo rozpisanymi zagadnieniami kursu oraz planami treningowymi umożliwiającymi dalszy rozwój własny oraz prowadzonych grup.

Ogólne info o kursie TUTAJ

Wymagania egzaminacyjne TUTAJ

Cena kursu:

 • wpłata do 02.08.18 – 1195 USD
 • wpłata do 09.10.18 – 1395 USD
 • wpłata po 09.10.18 – 1595 USD

Uwaga: Możliwe dwie opcje wpłaty: 1 – wpłata w PLN (po danym kursie), 2. Wpłata w USD. Całą procedurą rejestracyjną zajmuje się CKB, w związku z tym nie trzeba się dodatkowo logować poprzez strony USA. Szczegóły będą przedstawione dla zainteresowanych osób poprzez kontakt na dwalus@poczta.fm

Szczegóły wpłaty oraz pozostałe informacje niezbędne do wzięcia udziału w kursie otrzymamy
zgłaszając chęć udziału na: dwalus@poczta.fm
Country Leader – Dariusz Waluś

UWAGA: Ze względu na ograniczoną powierzchnię oraz dostęp do sztang, ten kurs obejmuje ograniczona liczba miejsc. Zapisy według kolejności zgłoszeń. Rezerwacja miejsca wyłącznie po dokonaniu wpłaty za kurs.

Miejsce kursu:
HardStyle Kettlebell Łódź
ul. Pomorska 83/85
92-224 Łódź
Poland
Dojazd – ZOBACZ
Więcej informacji na temat miejsca zajęć oraz możliwości noclegu: Krystian Grzejszczak tel. 509042979 email: krystiangrzejszczak@wp.pl

Start kursu: 23.11.18 – rejestracja uczestników od godz. 08:00 , Start kursu godzina 09:00.

Planowany koniec kursu: 25.11.18 ok. godz. 17:00

Prowadzący:
Master StrongFirst – Fabio Zonin

sfl_promo

Related posts