UWAGA: Po raz drugi w Polsce – Kurs Instruktorski StrongFirst ze sztangami!

Pełna nazwa kursu: Barbell Instructor SFL Certification

Informacje o kursie:

 • Zasady. Tak jak w przypadku wszystkich naszych certyfikacji, SFL opiera się na tych samych zasadach, którymi kierują się SFG i SFB. System jest ten sam, tylko teraz narzędziem jest sztanga.
 • Siła. To szkolenie sprawi, że staniesz się silniejszą osobą, nie tylko w ćwiczeniach ze sztangą, ale także w pozostałych ruchach jak i w życiu.
 • Nauka. Jeśli jesteś lub pragniesz być trenerem sportów siłowych z prawdziwego zdarzenia, SFL jest obowiązkową pozycją w twoim CV. Poznasz najważniejsze zasady oraz niuanse techniki, bezpieczeństwa i programowania treningu ze sztangą na trzy-dniowym szkoleniu instruktorskim. Nawet jeśli nie jesteś trenerem, techniki, które tu poznasz pozwolą ci stać się silniejszym zawodnikiem.
 • Skupienie. Tak jak w przypadku pozostałych certyfikacji i kursów StrongFirst, SFL bardzo szczegółowo zajmuje się wąskim zakresem technik. Wierzymy, że lepiej jest zająć się kilkoma, najważniejszymi ruchami, by przekazać uczestnikom jak najwięcej wiedzy.
 • Skalowalność. W przeciwieństwie do powszechnej opinii, niemal każdy może ćwiczyć ze sztangą. Członkowie StrongFirst opisywali nam historie swoich sukcesów w treningu ze sztangą, pomimo zaawansowanego wieku, kontuzji lub innych problemów. Sztanga jest wspaniałym narzędziem, dostępnym praktycznie na każdej siłowni. Ta certyfikacja pokaże ci jak odpowiednio dobierać i skalować ćwiczenia.
 • Programowanie. Nauczymy was programowania, które przyda się na wszystkich obszarach waszego treningu jak i waszych podopiecznych. Wyrafinowanie, urozmaicenie i przydatność programowania StrongFirst dla wielu stanowi najlepszy element szkolenia.
 • Rozwijaj swój biznes. Wyciskanie leżąc, przysiad i martwy ciąg. Ćwiczenia te wykonuje się na siłowniach na całym świecie. Pomożemy ci rozwinąć oko trenera, pilnować najdrobniejszych szczegółów i przekażemy ci ekspercką wiedzę w temacie rozwoju siły. Staniesz się pożądanym specjalistą w swoim środowisku.
 • Postaw sobie wyzwania. Tak jak w przypadku naszych pozostałych certyfikacji, nie możesz tego kupić. Musisz się porządnie przygotować, by zdać testy i zdobyć tytuł StrongFirst Lifter (SFL).

UWAGA: Jest to jedyny kurs instruktorski barbell w Polsce, afiliowany przez samego twórcę systemu SF – Pavla Tsatsouline’a.

Każdy uczestnik otrzyma Manual Instruktorski – ze szczegółowo rozpisanymi zagadnieniami kursu oraz planami treningowymi umożliwiającymi dalszy rozwój własny oraz prowadzonych grup.

Ogólne info o kursie TUTAJ

Wymagania egzaminacyjne TUTAJ

Cena kursu:

 • wpłata do 02.08.20 – 1195 USD
 • wpłata do 11.10.20 – 1395 USD
 • wpłata po 11.10.20 – 1595 USD

Wpłaty dokonujemy bezpośrednio poprzez stronę StrongFirst: Tutaj Po rejestracji należy powiadomić o tym Dariusza Waluś na dwalus@poczta.fm

UWAGA: Na poniższy kurs instruktorski, w zależności od regionu zamieszkania możesz otrzymać nawet do 75% dofinansowania ze środków unijnych!

Warunki:

O dofinansowanie na kurs występuje PRACODAWCA. W szkoleniach mogą brać udział Szefowie i ich pracownicy (posiadający umowę o pracę lub zlecenie). Np. w woj. lubuskim na osobę można otrzymać 8500 zł dotacji. Na firmę maksymalnie 35 000 zł. Wkład własny od 25-40% ceny kursu. Czas na pozyskanie dotacji ok. 3 tygodnie od podania danych do wniosku. Aby sprawdzić możliwości otrzymania dotacji oraz warunki, należy skontaktować się na poniższy numer tel. z zapytaniem o “dotację na kurs instruktorski kettlebell z Dariuszem Waluś”

Zainteresowanych proszę o kontakt EMAT Alicja Nowak, kom. 502 919 121.  Email: a.nowak@emat.com.pl

Jeżeli procedura zostanie uruchomiona, należy powiadomić o tym Dariusza Waluś.

Szczegóły wpłaty oraz pozostałe informacje niezbędne do wzięcia udziału w kursie otrzymamy
zgłaszając chęć udziału na: dwalus@poczta.fm
Country Leader – Dariusz Waluś

UWAGA: Ze względu na ograniczoną powierzchnię oraz dostęp do sztang, ten kurs obejmuje ograniczona liczba miejsc. Zapisy według kolejności zgłoszeń. Rezerwacja miejsca wyłącznie po dokonaniu wpłaty za kurs.

Miejsce kursu:
Manufaktura Mocy
ul. Pomorska 83/84
92-224 Łódź
Poland
Dojazd – ZOBACZ
Więcej informacji na temat miejsca zajęć oraz możliwości noclegu: Krystian Grzejszczak tel. 509042979 email: krystiangrzejszczak@wp.pl

Start kursu: 20.11.20– rejestracja uczestników od godz. 08:00 , Start kursu godzina 09:00.

Planowany koniec kursu: 22.11.20 ok. godz. 17:00

Prowadzący:
Master StrongFirst – Fabio Zonin

46912890_1417509521716204_296584615823409152_o

Related posts