Ceny i warunki opłat w poszczególnych miastach, mogą się różnić. Skontaktuj się z Instruktorem StrongFirst w swoim mieście i ustal zasady współpracy. Wykaz instruktorów : Tutaj

Poniżej warunki opłat w Centrum Kettlebell Polska – Zielona Góra ul. Zacisze 16 – Ośrodek IRON CHURCH.

Opłat dokonujemy na zasadzie wykupienia rezerwacji miejsca na dany miesiąc, tzn. wykupujesz miejsce i sam dbasz o to aby nie opuszczać treningów. Rezerwacji dokonujemy do 5dnia danego miesiąca. Osoby chcące wejść jednorazowo, mogą to zrobić tylko wtedy gdy zwolni się miejsce pod nieobecność osoby z wykupioną rezerwacją. Aktualny cennik u instruktorów.

Bezpośredni kontakt z instruktorami: TUTAJ

Trening indywidualny VIP

  • z instruktorem Centrum KB – 150 zł / godz. – kontakt: TUTAJ
  • z Szefem Wyszkolenia Dariuszem Waluś – 500 zł / godz  – kontakt: dwalus@poczta.fm
  • Konsultacja telefoniczna z Dariuszem Waluś – 300zł / 15min. – kontakt: dwalus@poczta.fm

Plan treningowy

  • Ułożenie indywidualnego, ukierunkowanego planu treningowego – 1000 zł – kontakt: Bartłomiej Bolechowski -tel. 691-882-873, Angelika Przybyłek – tel. 698778554
  • Ułożenie programu pod kierunkiem Dariusza Waluś – od 2000złdwalus@poczta.fm

Porada dietetyczna

  • Dostosowanie diety do treningów – 150 zł – kontakt: Bartłomiej Bolechowski tel. 691-882-873

Szanowni Państwo, Nasza kadra to wysokiej klasy specjaliści wykonujący swą pracę na najwyższym poziomie, w związku z tym pragniemy aby zapłata za ich pracę trafiała do nich a nie do korporacji odcinających kupony z ich wiedzy i umiejętności. Dlatego nie honorujemy jakichkolwiek kart typu Benefit/Multisport itp. O przyjęciu na zajęcia decyduje kolejność zgłoszeń.

Uwaga: Centrum Kettlebell jest jedynym i oficjalnym przedstawicielem Pavla Tsatsouline’a na terenie Polski. Wszelkie materiały graficzne zamieszczone na tej stronie ograniczone są prawami autorskimi oraz innymi prawami. Kopiowanie ich oraz udostępnianie w mediach elektronicznych jak również w innej formie, możliwe jest wyłącznie za pisemną zgodą Centrum Kettlebell – Dariusz Waluś.
UWAGA! Nie ma w świecie kettlebell tytułu: „Instruktor HARDSTYLE Kettlebell” – który wykorzystywany jest w PL przez oszustów podszywających się pod znane federacje HS do nadawania „uprawnień” które formalnie nic nie znaczą. Prosimy zachować uwagę.