UWAGA: Ze względów logistycznych – kurs zostaje przeniesiony do WARSZAWY !

Termin i godziny zajęć – bez zmian.

Adres: Crossfit URSUS ul. Gierdziejewskiego 5, 02-495 Warszawa : Tutaj

Start: 24.06.17 godz. 09:00 – rejestracja do 08:45

Uwaga: Po raz pierwszy w Polsce i drugi w europie licencjonowany przez StrongFirst program szkoleniowy przeznaczony dla przedstawicieli sportów walki. Program obejmuje materiał przeznaczony zarówno dla trenerów, zawodników jak i osób po prostu zajmujących się sportami walki.

Wstęp

StrongFirst Combat to wyspecjalizowany jednodniowy kurs stworzony przez Senior SFG Ronen Katz oraz SFG Team Leadera Benny’ego Mayera to zatarcia tej (subtelnej) granicy pomiędzy StrongFirst a zawodnikami sportów siłowych. Celem tego kursu jest pokazanie jak zastosować zasady treningu siłowego StrongFirst do treningu samoobrony, sztuk walki oraz sportów walki.

Dlaczego warto uczestniczyć w Strongfirst Combat?

Pryncypia siły StrongFirst mają szerokie zastosowanie. Można je wykorzystać do poprawy skuteczności w wielu sportach. Ten kurs pomoże wam nauczyć się jak stosować takie metody jak np. związek pomiędzy napięciem a rozluźnieniem, w swoich treningach sztuk walki lub samoobrony. Jeśli jesteś trenerem lub instruktorem fitness pracującym z zawodnikami sportów walki, kurs pomoże ci przekazać te zasady swoim podopiecznym i poprawić siłę ich uderzeń oraz długowieczność.

Korzyści

 • Większa siła ciosu
 • Większa wytrzymałość
 • System umiejętności i ruchu oparty na zasadach (nie na modzie)
 • Rozsądny, bezpieczny i trwały trening wytrzymałości siłowej mający na celu poprawę praktyki sztuk walki.
 • Rozsądny, bezpieczny i trwały trening wytrzymałości siłowej mający pomóc zawodnikom sportów walki.
 • Dłuższa kariera w sportach walki

Detale

 • Całodniowy kurs (8 godzin) przeznaczony dla osób praktykujących sztuki walki, samoobronę, sporty walki oraz ich trenerów.
 • Instrukcje i zastosowanie podstaw sztuk walki i treningu siłowego.
 • Ćwiczenia ze sztangami, kettlebell oraz z ciężarem ciała poprawiające siłę uderzenia.
 • Zastosowanie tych metod w treningu
 • Prowadzone przez Senior SFG Ronen Katz oraz SFG Team Leadera Benny’ego Mayera.
 • Załączony podręcznik.

Dla kogo jest przeznaczone Strongfirst combat?

Nowy kurs został stworzony dla zawodników sportów walki. Niezależnie od tego czy trenujesz sztuki walki, samoobronę lub sporty walki, ten kurs jest idealny dla ciebie. Kurs ten także przyda się Instruktorom StrongFirst oraz instruktorom fitness, którzy pracują z zawodnikami sztuk walki. Kurs opiera się na zasadach StrongFirst, dlatego doświadczenie w pracy z metodami StrongFirst przyda się, lecz nie jest ono obowiązkowe.

FAQ

Jakie korzyści będę miał z tego jako fighter?

Granica pomiędzy StrongFirst a sztukami walki jest niewielka. Nasze pryncypia siły mogą znacznie poprawić siłę uderzenia – bezpiecznie i skutecznie. Poprawiając swoją siłę (bezpiecznie i skutecznie), w naturalny sposób poprawi się wytrzymałość na ringu… lub w prawdziwej walce. Na dodatek rozsądny i zrównoważony trening siłowy pomoże przedłużyć karierę zawodnika sztuk walki.

Jakie korzyści będą mieli z tego moi studenci?

Jeżeli trenujesz zawodników sztuk walki, ten kurs przyniesie im wielkie korzyści. Zbyt wielu trenerów marnuje czas wymęczając swoich zawodników nieskończonymi seriami wielu powtórzeń celem poprawienia „wytrzymałości.” Prowadzi to do kontuzji i skraca ich kariery. Co gorsza obniża to także siłę uderzenia. Nauczycie się jak pomagać swoim klientom przedłużyć ich karierę w ringu i przy okazji poprawić siłę ciosu!

Czy większa siła mnie nie spowolni?

Nie, zyskanie na sile nie spowolni was. Jedną z naszych zasad siły jest związek pomiędzy napięciem i rozluźnieniem o charakterze yin/yang. Nauczymy was technik, które poprawią waszą zdolność generowania napięcia, rozluźnienia tego napięcia oraz tego jak błyskawicznie przełączać się pomiędzy nimi. Najlepsi sportowcy robią to naturalnie.

Czy dowiem się czegoś na temat budowania kondycji do walki?

Nie, ten kurs nie skupia się na tym typie treningu. Kurs ma na celu pokazanie jak zastosować zasady siły do własnych treningów oraz do prowadzenia swoich klientów.

Czy powinienem być w dobrej formie by wziąć udział w kursie?

Jest to całodniowe szkolenie łączące podstawy sztuk walki oraz treningu siłowego. Uczestnicy powinni być gotowi do przyswojenia ogromu wiedzy oraz sporej ilości ruchu. Ale nie musicie mieć nadludzkiego cardio by wziąć w nim udział. Skupiamy się na sile.

Czy powinienem posiadać certyfikat StrongFirst by wziąć udział w kursie?

Nie, nie stanowi to warunku uczestnictwa. Bycie Instruktorem StrongFirst pomoże, ponieważ będziemy odwoływać się do naszych zasad w trakcie kursu, lecz nie jest to wymagane.

Czy powinienem trenować sztuki walki, by wziąć udział w kursie?

Nie, nie wymagamy znajomości sztuk walki lub samoobrony by uczestniczyć w szkoleniu. Doświadczenie w sztukach walki może okazać się przydatne kiedy będziemy przerabiać podstawowe techniki walki i stosować metody StrongFirst by je poprawić.

Zobacz artykuł – jak SF COMBAT łączy kettlebell HardStyle ze sztukami walki: TUTAJ

Termin i miejsce

24 czerwca 2017 Warszawa

Adres: Crossfit URSUS ul. Gierdziejewskiego 5, 02-495 Warszawa : TUTAJ

Inwestycja

wpłata do 21.05.17 – 249$
wpłata po 21.05.17 – 299$
Rejestracja TUTAJ

Szkolenie można również opłacić bezpośrednio poprzez CKB. Należy wówczas napisać na dwalus@poczta.fm
Oficjalne info na stronie StrongFirst

Uwaga: Po dokonaniu rejestracji i opłaty, należy obowiązkowo poinformować o tym fakcie (przesyłając dowód wpłaty) na dwalus@poczta.fm
W razie problemów z rejestracją proszę o kontakt na dwalus@poczta.fm

Organizator

StrongFirst Team Leader Dariusz Waluś
email: dwalus@poczta.fm
tel. 692799209

P.s. Kurs prowadzony będzie w języku angielskim z tłumaczeniem na język polski.

Uczestnicy szkolenia otrzymują certyfikaty sygnowane przez StrongFirst.

Najbliższy hotel – ok. 2km od miejsca zajęć: TUTAJ

Related posts