Zuzanna Sobczak
TT INSTRUCTOR

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Wiem, że w teorii czarna koszulka jest wyróżnieniem dla osób, które poprowadziły do TopTeam przynajmniej 5 osób, natomiast dla mnie, osobiście, jest ukoronowaniem wszystkiego co osiągnęłam w kettlebells od samego początku, ale szczególnie przez ostatni rok. Moja droga z kettlebells była długa i kręta. Bardzo dużo się nauczyłam, wiele zrozumiałam, trochę po drodze straciłam, zyskałam natomiast zdecydowanie więcej. Od 2012 roku byłam zawodnikiem goniącym za wynikami (pierwsza w Polsce kobieta TopTeam, pierwsza Iron Maiden, dwukrotna Mistrzyni Polski), dzisiaj ze spokojem chcę stać za moimi podopiecznymi i pomóc im zdobywać te marzenia, które kiedyś były moimi. Współpraca z zawodnikami to znacznie więcej niż liczby i budowanie objętości, ale o tym myśle powinni wypowiadać się oni sami. Nie ukrywam, że jestem niesamowicie szczęśliwa i dumna bo otrzymując czarną koszulkę poczułam, że udało się osiągnąć absolutnie wszystko co sobie wymarzyłam w tym sporcie.

Ogromne podziękowania do Dariusza Walusia za to co stworzyłeś. Dzięki CKB Polska trening kettlebell ciągle żyje, trenujący mają cel, który dla wielu z nich jest jedynie początkiem ogromnej przygody. Dziękuje podopiecznym, którzy byli lub dalej są ze mną za zaufanie, systematyczność, ale też tę szczególną więź, którą rozumie tylko trener i podopieczny.

Znajdziecie mnie na mojej stronie www.zuzannasobczak.pl, kanale YT https://www.youtube.com/channel/UCgUTMDaNRbqAhgDITiUUkYA  oraz profilu na FB i IG.

Kontakty:

tel.: 601 945 372
email: zuzanna@ironia.bielsko.pl
www: safe-sport.pl, ironia.bielsko.pl
facebook: facebook.com/SafeSportPL