Zuzanna BRUST

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Hej!
W moim życiu sport towarzyszy mi odkąd pamiętam. Jest to coś bez czego nie potrafię żyć.
Zaczęło się od tańca, przez pływanie, sporty walki, aż po 2017 rok kiedy poszłam na pierwszy trening do Centrum Kettlebell Bochnia gdzie trenerem jest @AArkadiusz Klasa. Chciałam popracować nad swoją siłą aby osiągać jeszcze lepsze wyniki sportowe.
Kettle wciągnęły mnie całkowicie, co sprawiło, że zaczęłam regularnie uczęszczać na treningi.

W styczniu kiedy trener zaproponował abym spróbowała swoich sił we wstąpieniu do elitarnej grupy Top Team, zgodziłam się bez zastanowienia. Wiedziałam że to może być ciekawe wyzwanie, a ja lubię podnosić sobie poprzeczkę coraz wyżej i walczyć o swoje.
Momentami nie było łatwo (zwłaszcza że w tym roku zdawałam maturę i miałam mnóstwo obowiązków) ale udało się! Zdobyłam 4 gwiazdki i jestem przeszczęśliwa 🙂

Dla mnie to coś niesamowitego, ogromny zaszczyt móc znaleźć się w Top Team’ie, wśród tylu wspaniałych osób.
Wiem, że na tym nie poprzestanę i moja przygoda z kettlami i ze sportem się nie kończy. To dopiero początek 😉

Ale przede wszystkim wiem, że nie było by mnie tutaj gdyby nie trener Arkadiusz Klasa- jego podejście, wsparcie i wiedza pozwoliły mi ukształtować swój charakter i zawalczyć.
DZIĘKUJĘ trenerze!

Dziękuję moim Rodzicom- bez nich, bez ich wsparcia nie dałabym rady, nic nie byłoby możliwe! Byli zawsze kiedy tego potrzebowałam.

Dziękuję również mojemu bratu, babci, dziadkowi, przyjaciołom, znajomym z Centrum Kettlebell Bochnia i wszystkim którzy trzymali za mnie kciuki.
Wielkie dzięki!