Wiktor Przepióra

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Idea wstąpienia do elitarnej grupy Top Team Poland zrodziła się we wrześniu 2018r. Do podjęia tego wyzwania zainspirowała mnie zdobywczyni 5 gwiazdek Iwona Woronowicz. Przed rozpoczęciem drogi do Top Teamu, moje treningi głownie bazowały na użyciu sztangi i kettle były mi trochę obce. Jako trener personalny, zawsze mierzę wysoko, dlatego pierwszy plan zakładał uzyskanie kompletu gwiazdek w przeciągu 7 miesięcy. Początki były bardzo obiecujące, dlatego nie spodziewałem się, że wszystko potrwa aż 18 miesięcy.

Dziś, kiedy z ogromną dumą zakładam upragnioną koszulkę Top Teamu wiem, gdzie zostały popełnione błędy. Mimo, że nie mam 5 gwiazdek, te 4 to dla mnie ogromny sukces.

Moja droga do Top Teamu, była zdecydowanie poważną próbą charakteru. Liczne wzloty i upadki, po których było ciężko zbudowały mnie pod kątem sportowym, ale także życiowym.

Dziś jestem spełniony i dumny z siebie. Chciałbym przekazać wszystkim ważny komunikat. Jeżeli jesteś w trakcie lub dopiero planujesz dołączenie do Top Teamu, pamiętaj że to będzie droga przez
trud. Będzie bolało, będzie ciężko i będzie krew. Ale się nie poddawaj! Nic tak nie wynagradza tego wysiłku jak Twój uśmiech w czerwonej koszulce.

Chciałbym podziękować kilu osobom.

Pierwszą osobą, której chce podziękować jest Anka Bielska. Ania to dietetyk, który zrewolucjonizował mój plan żywienia, dzięki któremu czuję się zdecydowanie lepiej, a jakość treningów wskoczyła na zupełnie inny poziom.

Drugą osobą jest Michał Skowron, który doradzał mi w planach treningowych. Dzięki niemu osiągnąłem najwyższy poziom siły mięśniowej.

Dodatkowo dziękuję również klubowi Body Support, za możliwość trenowania w profesjonalnych warunkach oraz rodzinnej i miłej atmosferze.

Na koniec dodam, że jest to moje największe (jak na razie 😉 ) osiągnięcie sportowe, dzięki któremu zrozumiałem jak trudne jest życie sportowców z najwyższego szczebla.