Tomasz TAMIOŁA

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Cześć!

Nazywam się Tomasz i cieszę się, że mogę dołączyć do CKB Top Team!

Na co dzień pracuję i trenuję w CrossFit Black Star jako trener personalny i trener CrossFit.

Od kilku lat chodził za mną ten test, ale zawsze coś przeszkadzało w jego wykonaniu. To kontuzja, to jakieś wakacje, to lenistwo 🙂

Na szczęście kilka miesięcy temu, gdy byłem na szkoleniu z kettli poznałem Błażeja Sobalę, który zauważył, że mam potencjał i mógłbym spróbować swoich sił w Top Teamie.

Błażej po wstępnych testach ułożył mi plan treningowy na dwa miesiące, w którym mocny nacisk był na Pressa, SSST i TGU.

Z racji tego, że w grę wchodziło tylko 5 gwiazdek, wprowadziłem do niego elementy pod Pistol Squat i Pull Up’a. I tak po dwóch ciężko przepracowanych miesiącach podszedłem do testów i wszystkie zaliczyłem.

Z racji tego, że jestem też dietetykiem, lubię testować na sobie różne diety, żeby wiedzieć jak dany sposób odżywania działa. Praktycznie w momencie rozpoczęcia planu przeszedłem na dietę ketogeniczną, co było dodatkowym wyzwaniem. Na początku bałem się, że cały plan się nie uda przez brak „podstawowego” źródła energii, ale po kilku tygodniach zauważyłem znaczną poprawę na treningach.

Chciałbym ogromnie podziękować mojej żonie @Ewa Tamioła za wspieranie mnie w całym procesie przygotowań ❤

Do tego oczywiście dziękuję Błażej Sobala z Centrum Kettlebell Ząbkowice Śląskie – Ząbkowicka Szkoła Siły za świetny plan treningowy – jeśli chcecie dołączyć do Top Team to śmiało do niego piszcie 🙂