Ryszard Dudek

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Witam serdecznie,
Nazywam się Ryszard Dudek, mam 46 lat. Pochodzę z małego miasteczka Lidzbark Warmiński gdzie jestem jednym z trenerów Stowarzyszenia T-akeshi Team LW.

Na treningach obowiązkowo korzystamy z odważników, zarówno metodą HardStyle jak i girevoy. W obu startujemy z sukcesami w zawodach.

To moje drugie podejście do Top Team. Pierwsza nieudana próba w 2018 roku po wygranych Mistrzostwach Polski w Białymstoku w kategorii masters. Niestety na zawodach uszkodziłem podgrzebieniowy i mimo wykonania wszystkich zadań próba została niezaliczona ze względu na kiepską technikę (zgadzam się z tym całkowicie).

Musiałem czekać dwa lata zanim mięśnie znowu pozwoliły mi w pełni cieszyć się treningiem na odważnikach. I jak to z kulami bywa, na nich się uszkodziłem i one właśnie pomogły mi wrócić, odwdzięczając się za cierpliwość i systematyczność pięcioma gwiazdkami na koszulce.

W tym miejscu chciał bym podziękować za wsparcie całej ekipie z którą trenuję : Paulinie, Dominice , Ani, Jarkowi, Patrykowi, Marcinowi, Mietkowi, Pawłowi….lista „takeshowców” jest długa, kto zna ten wie. Przede wszystkim jednak pragnę podziękować najlepszym sportowcom jakich znam. Moim małym siłaczom: Oli, Ince, Andżelice, Nikoli, Zosi, Uli, Juli, Hubertowi, Kacprowi, Kamilowi, którzy mimo młodego wieku, swoją determinacją, zapałem i systematycznością dają mi energię i motywację do ciągłej pracy nad sobą.

Dziękuję Dariuszowi Walusiowi za świetny pomysł i za możliwość uczestniczenia w nim.

Dołączenie do elity Top Team Polska jest dla mnie niewątpliwie dużym sukcesem. Teraz czas na następny w kolorze czarnym.

Wiek to tylko liczba.

Dziękuję.