Remigiusz CICHOSZ

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

I ja mu wtedy mówię. Może ty sobie zrobisz w końcu ten Top Team? No i zrobiłem”.
Nie było to łatwe. Bite 6 miesięcy pracy z kettlami w parze z rozwijaniem siły w ćwiczeniach ze sztangą. Od początku chciałem, żeby miało to ręce i nogi dlatego pieczę nad moim przygotowaniem powierzyłem trenerowi Sebastian Gęsior / StrongFirst Lifter & Girya II, który wepchnął mnie na wyższy poziom moich umiejętności. Za to dozgonne podziękowania trenerze.
Przed przygotowaniami trening z kettlami był już obecny w moim planie treningowym, jednak przez te ostatnie pół roku rozwinąłem swój warsztat bardziej niż od początku mojej przygody z treningiem siłowym, a trwa to już blisko 10 lat.
Pierwsze poważniejsze kroki z odważnikami kulowymi postawiłem na szkoleniu u pana Lecha Leona Kledzika. Wtedy właśnie poznałem różnicę pomiędzy hardstyle a giriewoj sport. Wybór był dla mnie oczywisty i od tamtej pory to właśnie kule hardstylowe zdzierają moje odciski.
O Top teamie po raz pierwszy usłyszałem od Krzysztofa Wróbla, dzięki któremu myśl o tym wyzwaniu zakiełkowała w mojej głowie. Krzychu dzięki, za cenne porady.
Nie mogłem się doczekać, kiedy założę czerwoną koszulkę. W końcu założyłem i było to świetne uczucie, jednak ta 6-miesięczna droga dała mi o wiele więcej radochy. Dlatego zakładam koszulkę i uciekam na kolejny trening. Kolejna „droga do” czeka.
A jeśli macie ochotę to, zapraszam także na moje media społecznościowe gdzie, lubię popisać nieco więcej.
FB- https://www.facebook.com/myMADESIRE
IG- https://www.instagram.com/remigiusz.cichosz/
BLOG- https://mymadesire.blogspot.com/