Rafał Skoś

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

port towarzyszy mi przez większość życia, począwszy od najmłodszych lat trenując zapasy poprzez poszukiwania spełnienia w coraz to nowszych dyscyplinach, lecz zawsze przez cały czas z różną częstotliwością przewijał się sport siłowy, jako uzupełnienie pozostałych treningów. Aktualnie bogatszy o sporą ilość doświadczeń tych dobrych jak i tych złych mogę wyciągnąć wnioski, które bez wątpienia mogą ułatwić innym drogę do osiągnięcia założonych celów.

Ważną pozycją w obecnym czasie stanowi dla mnie Rugby z którym jestem dość mocno związany w naszym mieście. Konkluzją oraz złotym środkiem wszystkich moich zmagań stały się odważniki kettlebells jako kwintesencja starań sięgania po wyznaczone cele. Kettle to nie tylko sport siłowy – to sposób na życie, który niejednokrotnie potrafi je ułatwić! Nauka pokory, samodyscypliny, dystansu to wszystkie rzeczy jakimi chciałbym się podzielić z każdym kto chciałby spróbować swoich sił w tego typu zmaganiach z samym sobą i rozwijać swoją siłę.

Cała moja wiedza, którą posiadam wywodzi się z klubu IRONia w Bielsku-Białej gdzie pod okiem Sebastiana Gęsiora szlifowałem siłę oraz technikę, dzięki czemu uzyskałem status członka CKB TOP TEAM. Aktualnie jestem asystentem Sebastiana, dzięki czemu mogę się podzielić posiadaną wiedzą z innymi ćwiczącymi ciągle rozwijając swoje umiejętności.

Kontakty:

tel. 794 911 169
email: rafal@ironia.bielsko.pl