Piotr Kułak

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Cześć wszystkim nazywam się Piotrek Kułak ! Zanim zacznę „kilka słow o sobie” na wstępie chciałbym podziękować i pochwalić się osobą, która mnie do tego sukcesu doprowadziła – jest to Michał Chrościelewski – znakomity trener, partner treningowy, kolega, psycholog i mentalista. Jest to człowiek potrafiący nauczyć kurę nie tylko latać, ale wskazać kierunek i wysokość lotu. Żartobliwie nazywam go ojcem sukcesu, ale nadszedł czas, żebym napisał to poważnie i oficjalnie.

Moja przygoda ze sportem zaczeła się chyba już z pierwszym oddechem. Już jako przedszkolne dziecko chodziłem na karate, z biegiem czasu zamieniałem dyscypliny po piłkę nożną, siatkówkę, pływanie, boks,bjj czy mma.
Dzięki niestwierdzonej nadpobudliwości wyniosłem kawał wiedzy na temat przygotowania motorycznego co dodatkowo miało wpływ na samo przygotowanie do Top Teamu.

„Dwa najwazniejsze dni Twojego życia to ten, w którym się urodziłeś oraz ten, w którym dowiedziałeś się, po co.”– Mark Twain – odpowiedź na to drugie pytanie znalazłem w dniu, kiedy wyżej wspomniany Michał zabrał i pokazał świat kettlebell. Dużo czasu nie potrzebowałem na zakochanie się w treningach na ketlach. Spełniały każde moje oczekiwania pod każdym względem. Wychodzę z założenia ze monotonia zabija, odbiera barwę i smak dlatego obecne zajęcia jarają mnie jeszcze bardziej, każdy trening jest inny co daje mi motywację i siłę. Co do samego Top Teamu to mega przygoda jak i wyzwanie i z pewnością zapamiętam do końca życia. Mawia się, że jeśli czegoś chcesz Twoja siła będzie na miarę twoich pragnień – Potwierdzam, prawda ! Włożyłem w Nasz sukces sporo pracy co cieszy podwójnie, wiem, że łatwo nie odejdzie – nikt mi tego nie dał nikt mi tego nie zabierze !

Chcę jeszcze podziękować mojej narzeczonej za wsparcie, cierpliwość i obecność u mego boku, to dla Ciebie jest ta piąta gwiazdka. Wielkie dzięki i piona dla Grześka Basińskiego, Bartłomieja Orchowskiego, Davida Sieńko, Krzyśka i Eweliny Kryspin, Nikoli Klepadło, Izy i Michała Wesołowskiego, Oli Małeckiej, całej mojej grupie za wsparcie, dobre słowo i życzenia. I chociaż Bogiem nie jestem Wy we mnie wierzycie – dziękuję!

Kończę swój opis na nominacji, która kiedyś była dobrze znana. Nominuję do zdania Top Team 5 osób: Grześka Basińskiego, Nikole Klepadło, Davida Sieńko, Marka Stupak, Nathalie Waszkiewicz Ramotowska! I pamiętajcie, że marzenia się nie spełniają marzenia się realizuje! SIŁA!

Dziękuję również Dariusz Waluś za możliwość dołączenia do Top Team Polska.