Piotr Grabowski - Wałbrzych

Asystent CKB


Cześć !
O sobie krótko postaram się napisać . Od zawsze lubiłem sport oraz ruch .
Nigdy nie przeszkadzały mi nadprogramowe kilogramy i zawsze czułem się dobrze w swoim ciele . Aż to po latach imania się różnych form sportu tego oficjalnego i alternatywnego w połączeniu z ciężką pracą i nadwagą doprowadziły do szeregu problemów zdrowotnych . W tym czasie natknąłem się na kettle i to było to !!
Dzięki nim pozbyłem się szeregu problemów zdrowotnych a siłą wzrosłą jak nigdy dotąd , nie wspominając że pozbyłem się nadprogramowych kilogramów .
Czemu wybrałem odważniki kettlebell i metodę Hardstyle Pavla Tstatsouline’a? Ponieważ jest skarbnica wiedzy na temat ludzkiego ciała, a po za tym kettle jak nic innego pozwalają na szybkie i ekstremalne rozwinięcie wszystkich cech motorycznych człowieka .Siła ,szybkość , gibkość, mobilność to te cechy sprawiają że jesteś lepszym sportowcem czy silnym sprawnym człowiekiem .To wszystko oferują odważniki . Hardstyle Pavla Tsatsuline’a i jego dbałość o każdy detal ćwiczenia sprawiają , że ćwiczymy bezpiecznie i efektywnie a oto nam właśnie chodzi ! Przez co możemy ćwiczyć wiele lat , bezpiecznie i zdrowo.