Paweł Łydek
TT INSTRUCTOR

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Dostanie się do Top Team to bardzo przyjemne uczucie na zwieńczenie ciężkiego okresu przygotowań do testów. Natomiast satysfakcja z wyników swoich podopiecznych, którzy podejmując wyzwania osiągają założone cele, jest tym bardziej nieoceniona.

Ponad pół roku temu (wiem, że trochę zwlekałem z tą informacją, ale jakoś pisanie o sobie to chyba dla mnie większe wyzwanie niż TOP TEAM, a do tego mniej chętnie podejmowane dzięki postawie moich podopiecznych zostałem wyróżniony czarną koszulką TOP TEAM Instructor. Dla mnie jest to istotne oznaczenie, gdyż kryją się za nim konkretni ludzie, którzy pokazali swój charakter, zaangażowanie i samodyscyplinę. Joanna Czereba, Ada Warzecha, Kuba Zawiślan, Ania Kostuch, Marzena Gondek – To Wam dziękuję za to wyróżnienie, bo dzięki takim osobom mogę doświadczać emocji, które są siłą napędową każdego trenera, a mnie osobiście utwierdzają w przekonaniu, że wybrałem właściwą ścieżkę rozwoju.

Dzięki wielkie również dla Ciebie Darku, za stworzenie grupy TOP TEAM, która jako wyzwanie daje tak wielu osobom możliwość wyznaczenia sobie ambitnego celu, a jego realizacja przynosi mnóstwo pozytywnych emocji i zapada w pamięci na długo.