Paweł Dębicki

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Kiedy powiedziałem sobie, że powalczę i zdobędę „czerwoną koszulkę”, snatchy zrobiłem mniej w życiu niż miałem zrobić w 5 minut, TGU robiłem raz na szkoleniu, a jedyna konkurencja jaką byłem w stanie wykonać to pull up.

Mimo to od razu powiedziałem sobie, że idę po wszystkie 5 gwiazdek. Zawsze staram się do wszystkiego dochodzić sam i tak było tym razem, nie pytając nikogo o plan czy rady. Była to ciężka droga, często pojawiało się wiele myśli żeby odpuścić, ale szukałem w sobie motywacji i koniec końców nie odpuszczałem! Tak więc po 5 miesiącach intensywnych przygotowań i ciągle zakrwawionych z kettli rąk, wywalczyłem powyższe wyniki i spełniłem swój cel! Dziękuję Pawłowi Łydkowi za pomoc organizacyjną w nagraniach i za wskazówki w trakcie.

Miesiące pracy z kettlami pozwoliły mi uzyskać siłę, wytrzymałość i sylwetkę jakiej wcześniej nie miałem, a także zainspirowały mnie do stworzenia strony na Instagramie i FB, gdzie od niedawna dzielę się z ludźmi moimi treningami i mam nadzieję, inspiruję innych!

Zapraszam na Instagram: high_intensity_workout