Paula Piątkowska

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Magister Dietetyk, doktorantka. Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Właścicielka studia treningu i dietetyki TRIfecta w Bydgoszczy. Certyfikowany instruktor StrongFirst (prowadzi sekcję TRIfecta Kettlebell Bydgoszcz (TKB), trening z odważnikami kulowymi metodą HARDSTYLE Pavla Tsatsouline’a), IFAA Trener personalnyNCSC trener przygotowania motorycznegodietetyk kliniczny i sportowy.

9 lat trenowała lekkoatletykę, była zawodniczką klubu CWZS Zawisza Bydgoszcz. Specjalizowała się w biegach sprinterskich. Sport i odpowiednia dieta są nieodłączną częścią jej życia. Działania związane z aktywnym trybem życia dają jej dużo pozytywnej energiisatysfakcji, kształtują silny charaktersamodyscyplinę i wytrwałość. Szlifują cechy, które pomagają jej w życiu codziennym.

Obecnie trenuje dla dobrego samopoczucia. Jednostki treningowe z wykorzystaniem odważników kulowych poprawiają jej kondycję i sylwetkę. Uczestnictwo w kursach pomaga jej rozwijać pasje poprzez potężne dawki wiedzy. Kształci się w dziedzinie treningu personalnego i dietetyki sportowej.

Zajęła 4 miejsce w konkursie Trener Roku 2016. Zakwalifikowała się do I polskiej edycji programu ,,Nina Warrior’’. 5 gwiazdek w Top Team zdobyła poprzez ciężką pracę, wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę w dziedzinie treningu i dietetyki. Kluczem do sukcesu było zachowanie trzech filarów studia treningu i dietetyki TRIfecta: treningu, regeneracji, odżywiania. Paula opracowała własny plan treningowy i dietetyczny. Na jego podstawie trwały 1,5 roczne przygotowania. Plan doskonale rozwinął siłę i wytrzymałość. Progres był widoczny z każdym kolejnym treningiem. Aspektem regeneracji zajęła się profesjonalna kadra fizjoterapeutów ze Szpitala Eskulap. Zostały wykonywane tam następujące zabiegi:

  • Drenaż Pneumatyczny- poprawia odpływ  żylno – limfatyczny, daje ulgę i poczucie lekkich nóg
  • SIRIO- głęboka stymulacja kawitacyjna usuwa metabolity nocyceptywne , co przyśpiesza proces regeneracji
  • TR- therapy- w połączeniu z umiejętnościami manualnymi terapeuty zadbał o ulgę w bólu, rozluźnienie mięśni i eliminację produktów przemiany materii
  • RSWT- powoduje szybkie uśnieżenie dolegliwości bólowych i odzyskanie sprawności ruchowej dzięki skoncentrowanej fali akustycznej
  • Elektrostymulacja- w zależności od parametrów rozluźnia mm lub wzmacnia ich prace
  • Laser HILT- laser wysokoenergetyczny pozwala zmniejszyć ból i stan zapalny przeciążonych tkanek
  • Salus talent- głęboko penetrujący, pulsacyjny stymulator elektromagnetyczny pobudza obszary w głębi ciała
  • Terapia mięśniowo- powięziowa ( masaż mający na celu integrację strukturalną i uwolnienie ślizgu pomiędzy przedziałami powięziowymi), igłoterapia i inne techniki manualne w zależności od potrzeb

Każdy z powyższych zabiegów poprawił efektywność treningów Pauli i przede wszystkim wyniki.

Paula żyje w myśl zasady, że nie ma na świecie bardziej osobliwego sekretu niż to, że stajemy się tym, o czym rozmyślamy. Każdy z nas ma ogromne możliwości tylko trzeba je odpowiednio wykształcić, pielęgnować i rozwijać. Praca nad samym sobą i wiara w osiągnięcie sukcesu to początek do uzyskania wymarzonego celu.

Strona studia treningu i dietetyki TRIfecta Bydgoszcz

www.trifecta.pl

Zapraszamy do odwiedzenia i polubienia fanpage:

Studia treningu i dietetyki TRIfecta

https://www.facebook.com/TrifectaFordon/

Sekcji kettlebell Bydgoszcz