Natalia Fiedoruk

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Cześć, nazywam się Natalia Fiedoruk i pochodzę z Podlasia.

Pierwszy raz styczność z kettlami miałam na treningach Muay Thay w 2012 r u Mirosława Jurczaka, założyciela Wschodniej Siły, osoby która wzbudziła we mnie ducha walki za co ogromnie dziękuję.

Dołączenie do elitarnej grupy Top Team stało się łatwiejsze od kiedy zaczęłam współpracować z Zuzanna Sobczak. To dzięki niej zwiększyłam siłę oraz wytrzymałość. Zdałam sobie sprawę że na całokształt formy składa się wiele rzeczy, m.in. dieta, suplementacja, trening, regeneracja, pozytywne nastawienie oraz wiedza. Kettle pomagają mi w codziennej służbie wojskowej, jestem silniejsza, bardziej wytrzymała i pewna siebie. Kettle to przede wszystkim moją pasją – to sposób na lepsze życie. Wyniki oraz spełnianie moich marzeń dają mi poczucie niesamowitej satysfakcji i szczęścia.

Dziękuję przede wszystkim dla mojej fantastycznej trenerki Zuzanny Sobczak, która spowodowała, że trening stał się efektywny i przyjemny. Teraz wiem jak powinnam pracować na treningach J oraz dzięki Dariusz Reinhard za wszelkie wskazówki, pomóc w suplementacji i wsparcie.

Moim najbliższym – tym którzy zawsze są przy mnie i z cierpliwością słuchają moich kettlowych opowieści. Maciej Kotkowski, Paweł Łaski, Joanna Lewczuk.