Natalia Ciećwierz

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Od dobycia koszulki minęło już trochę czasu (na szczęście mniej niż przygotowania do niej ?) nadszedł więc czas na pokazanie się w niej szerszej publiczności.

Na co dzień łączę pasję bycia instruktorem SFG1 i Flexible Steel lvl 2 z normalną pracą. Przygotowania do zdobycia czerwonej koszulki nie były łatwe. Różne przeciwności losu, głównie związane ze zdrowiem (Andżelika wie najlepiej ?) wydłużały niemiłosiernie okres przygotowań. Wraz z kolejnymi „przypadkami” i ”przypadłościami” plan musiał być okrajany i z przygotowań do 5 * zrobiły się przygotowania do 3.

Czy to w jakikolwiek sposób mnie zraziło? Absolutnie nie!

Pracowałam systematycznie, czerpiąc przyjemność z drogi prowadzącej do celu i stawiając swoje zdrowie na pierwszym miejscu (o tym zawsze pamiętajcie!) Być może właśnie za tę długą drogę otrzymałam w prezencie od siebie samej czwartą gwiazdkę – zupełnie się jej nie spodziewając. Przy okazji wyrobionej siły w mięśniach dostałam też silniejszą głowę?

Specjalne podziękowania należą się Tiger-Zone Andżelika Stefańska – Strength & Conditioning Coach. Dzięki Twoim planom treningowym mogłam w pełni skupić się na pracy i ostatecznie osiągnąć cel. Dziękuję Ci z całego serca za treningi, za cierpliwość, za uwagi techniczne, za pochwały, gdy na nie zasłużyłam, za ostrzejsze słowa, gdy ich potrzebowałam, za to, że jesteś!

Dziękuję też wszystkim, którzy kibicowali mi cały czas i motywowali do dalszej pracy ?

W szczególności: Piotr Lokerski – bez Ciebie pewnie nie byłoby czwartej gwiazdki, Dominika Osińska –za wszystkie kopniaki motywacyjne i liczenie snatchy <3, Rafał RosiakPiotr KowalikNatalia Fiedoruk Sfg I. Nie mogę wymienić wszystkich, ponieważ wtedy ten post nigdy nie powstanie.

Dziękuję raz jeszcze i zapraszam na treningi w Toruniu!