Natalia Ciećwierz - Toruń

INSTRUKTOR SFG1


Jestem aktywną pasjonatką szeroko pojętej aktywności. Wiele lat temu zaczęłam od zdobycia uprawnień Instruktorka rekreacji ruchowej o specjalności fitness – nowoczesne formy gimnastyki.

Kilka lat później po raz pierwszy zetknęłam się z metodą hardstyle i od razu wiedziałam, że odważniki kulowe na stałe zagoszczą w moim życiu. Największym sukcesem i potwierdzeniem skuteczności treningów z kettlebells było wyleczenie dolegliwości, które pewien lekarz skomentował jednym zdaniem: „Proszę przyzwyczaić się do bólu”. Słysząc taki wyrok, postanowiłam stanowczo wyrazić swój sprzeciw i zapracować na długowieczne życie bez bólu.

Cały czas pracuję nad poszerzaniem swoich umiejętności i kwalifikacji. Dlatego też oprócz walki z ciężarami, duży nacisk stawiam na poprawę swojej mobilności i elastyczności. Posiadam uprawnienia FA Stretching Instructor oraz Flexible Steel lvl 2.

Kolejnymi krokami było ukończenie kursu trenera personalnego (REPs), zostanie  Asystentem CKB oraz ostatecznie Instruktorem StrongFirst SFG1.

 

Nie interesuje mnie droga na skróty, a cierpliwe dążenie do celu, które daje najwięcej satysfakcji.

Jestem otwarta na nowe dyscypliny i wyzwania, nastawiona na ciągłe podnoszenie poprzeczki. Siła, mobilność i elastyczność stanowią doskonałą mieszankę, którą przekładam nie tylko na swoje pasje, ale też życie codzienne. Staram się uświadomić innym, jak ważna jest praca nad swoim ciałem, a droga na skróty powinna być omijana szerokim łukiem. Trening z kettlebell nauczył mnie wytrwałości, systematyczności i pokory. Flexible Steel w krótkim czasie pokazało, że nie ma rzeczy niemożliwych. Razem stanowią doskonałe połączenie, które postaram się przekazać, jak największej liczbie osób.