Mateusz PAUL

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Cześć!
Mam na imie Mateusz i niezmiernie cieszę się, że mogę dołączyć do elitarnej rozdziny CKB TopTeam.
Choć szeroko pojęty trening siłowy jest moim towarzyszem od wielu lat, przygoda z kettlebells na poważnie zaczęła się 9 miesięcy temu. To wówczas zrodził się pomysł przygotowań do TopTeam, które finalnie przyniosły owoc w postaci pięciu gwiazdek – taka moja „kettlowa ciąża” 😉
Cały proces utrwalił mnie w przekonaniu, że nie ma rzeczy niemożliwych, a dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości mogę nieustannie przesuwać granice swoich możliwości.
Choć #ssst spędzał mi sen z powiek i zwyciężał ze mną przeszło 100:0 to ostatnia batalia należała do mnie – przegrana czy poddanie nie wchodziły w grę.
Z tego miejsca chciałbym ogromnie podziękować mojemu trenerowi @Mateusz Babiak PRIME, za cały proces przygotowań, wsparcie dobrym słowem i surowe oko, dzieki któremu udało się sprostać stawianym wymaganiom – you are the best!
Dziękuję również mojej @Katarzyna Kozarczuk ❤ za kilka miesięcy znoszenia i wysłuchiwanie codziennych lamentów o snatch teście – Ty najlepiej wiesz, ile mnie to kosztowało 😉
Podziękowania należą się też wszystkim klubowym koleżankom i kolegom, przyjaciołom i życzliwym ludziom, którzy trzymali za mnie kciuki.
Cieszę sie również, że mogłem zainspirować kilka osób do rozpoczęcia przygody z kettlami, mam nadzieję, że tak jak i u mnie przerodzi się ona w coś naprawdę wspaniałego!
Zainteresowanych tematyką treningu i nie tylko, zapraszam na swoje media:www.facebook.com/gymtlemanwww.instagram.com/gymtleman.fit