Mateusz Babiak

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Wyniki:
SSST – 203powt. (Bw 88.5kg)
Pull-up – 48kg
Press – 53kg
Pistol Squat – 51kg
TGU – 60,5kg

Jestem niezwykle szczęśliwy, że po dwóch latach od dołączenia do Top Team, udowodniłem sobie że nadal zasługuję na to miano, zaliczając tym razem wszystkie wyzwania.

Prowadzenie treningowe samego siebie wymagało dużego dystansu i cierpliwości. Jednak osiągnięty cel i nowe rekordy dają największą satysfakcję. To potwierdza, że obrana przeze mnie metodyka treningowa jest skuteczna.

Z tej pięknej okazji chciałbym rownież serdecznie podziękować osobom, które były kluczowymi cegiełkami w tym sukcesie.

Dziękuję @Marek Dominiak za opiekę fizjoterapeutyczną w tym skomplikowanym okresie treningowym.
Dziękuję @Marta Piorun, za pomoc przy weryfikacji nagrań (warto wspomnieć że gdyby nie Ty, to nie byłoby całej tej podróży).
Dziękuję @agata kasak mojej nadwornej dietetyczce i motywatorce do trzymania michy, by móc osiągnąć założony cel wagowy (z sukcesem zredukowane 5kg!).
Dzięki @michał zwolak , mój „Kettlebell Brother”, za motywacje do treningów wytrzymałościowych („nie bój się zmęczyć” – dzwoni w uszach po dziś dzień).
Dziękuję każdemu z ekipy @PRIME i @polish barbells , @n11studiotreningu za kibicowanie, motywowanie i dobre słowa.

To wszystko nie byłoby możliwe dzięki ciężkiej i sumiennej pracy nad warsztatem trenerskim. Największą nagrodą jest ilość osób jakie zainspirowałem do treningu z odważnikami. Dla wielu z nich
„kulki” stały się nie tylko efektywnym narzędziem treningowym. Wielu moich podopiecznych zaczęło dzielić tę pasję razem ze mną. To jest najlepsze w tym wszystkim i tak naprawdę zostanie zapamiętane.