Mateusz Babiak

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Dołączenie do grona CKB Top Team Instructor to dla mnie spełnienie marzeń trenerskich w świecie kettlebells, tym bardziej że na początku ten cel wydawał mi się wręcz nierealny.

Sukces nie miałby miejsca, gdyby nie grupa pięciu osób, które zaufały moim metodom treningowym.
Dziękuję raz jeszcze Michał, Ania, Kamil, Bartek i Mateusz za kawał ciężkiej pracy, próby charakteru i cierpliwość. Każde z Was wymagało osobnego, indywidualnego podejścia co było dla mnie ogromną dawką nauki na płaszczyźnie trenerskiej.

Chcę, aby ta czarna koszulka była symbolem kilkuletniej, systematycznej pracy oraz nieustępliwości nie tylko mojej, ale i wszystkich moich podopiecznych.
Jestem pewien, że większość z Was wykorzysta to jako motywację, by być lepszą wersją samych siebie.

Dziękuję mojej kochanej grupie kettlebells, ekipie @PRIME i Polish Barbells.
Wszystko to jest owocem naszej wspólnej drogi.
Cieszę się, że większość z Was kojarzy mnie jako specjalistę w dziedzinie kettlebells, co nakręca mnie do tego by wkładać jeszcze więcej serca w to co robię.
Prawdziwą miarą tego sukcesu jest dla mnie ilość osób, którym miałem okazję pomóc i zmotywować do treningu odważnikowego. Wiem, że w tym chcę być jeszcze lepszy.

Dziękuję serdecznie ThunderBell Marta Piorun za wprowadzenie w świat kettlebells. Podziękowania dla szefa CKB @Dariusza Walusia, za stworzenie tego elitarnego wyzwania.
Móc odbierać honory instruktora CKB Top Team z Pana rąk to był zaszczyt.