Marta Piorun - Wrocław

EKSPERT CKB POLSKA


Uwaga!

EKSPERT CKB Polska: Marta PIORUN

Specjalność – Mobility

Eksperci CKB Polska to wysokiej klasy specjaliści różnych dziedzin sportowych, którzy wchodzą w struktury CKB jako partnerzy i osoby odpowiedzialne za rozwój określonych pionów szkoleniowych. Eksperci przeprowadzać będą cykl specjalistycznych szkoleń dedykowanych i zgodnych ze standardami CKB.

Marta Piorun – absolwentka AWF Wrocław, SFG2, instruktor kulturystyki, kajakarstwa, Nordic Walking. Cały czas podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach z zakresu prewencji urazów, mobilizacji (mobility) oraz przygotowania motorycznego.

Ze sportem związana od dziecka zarówno w grach zespołowych, jak i dyscyplinach indywidualnych. Miłośniczka biegów przygodowych i z przeszkodami, których pokonanie wymaga ogólnej sprawności fizycznej. Mając doświadczenia z kontuzją stawów kolanowych i skokowych, stawia przede wszystkim na mobilność i jakość ruchu w każdym aspekcie. Na codzień prowadzi treningi indywidualne i zajęcia grupowe we Wrocławiu w Hardy CrossFit i Centrum Treningowe RETRO.

Serdeczne gratulacje Marta! Witamy w gronie Ekspertów CKB Polska!