Marta NASKRĘT

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Założenie czerwonej koszulki z pięcioma gwiazdkami było moim marzeniem. Właśnie je spełniłam!

Kettle w moim życiu miały być tylko dodatkiem. Metodą na wzmocnienie ciała i uzyskanie siły potrzebnej mi w tamtym czasie do wykonywania bardziej zaawansowanych tricków na zajęciach pole dance. Hobbystyczne treningi przekształciły się w sposób na życie. Zmieniałam pracę papierkową na pracę z żeliwem i nigdy nie żałowałam swojej decyzji 🙂 Prowadzę zajęcia z Aerial Hoop, Animal Flow oraz oczywiście treningi z odważnikami kettlebells.

Chciałabym podziękować wszystkim, którzy towarzyszyli mi w drodze do Top Team i co parę tygodni pytali, czy to JUŻ? 🙂

Szczególnie swojemu trenerowi Bartłomiej Bolechowski StrongFirst Elite. Bartek to dzięki Twojemu wsparciu i programowaniu treningowemu wkraczam do tej elitarnej grupy z kompletem wszystkich zaliczonych ćwiczeń.

Podziękowania należą się również mojemu koledze z poprzedniej pracy. Tomek, to Ty namówiłeś mnie na pierwsze zajęcia z kettli! Zobacz co z tego wyszło! 🙂

Mateuszowi, dziękuję za pierwsze treningi, wprowadzenie mnie w podstawowe techniki pracy z kettlami i zajawkę na podjęcie kolejnych kroków, które doprowadziły mnie do kursu instruktorskiego SFG1.

Markowi, mojemu mężowi, za motywację na każdym kroku. Za wszystkie słowa otuchy i wsparcia, zawsze ❤

I specjalne “dziękuję” dla Ciebie Dariusz Waluś, za stworzenie tak wspaniałej społeczności kettlowej w Polsce, do której zaszczytem i ogromną przyjemnością jest należeć 🙂

Fajnie jest być silną!