Marta Domino

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Wszystko zaczęło się ponad 6lat temu…
Mając niespełna osiemnaście lat podkuszona ciekawością poszłam na swój pierwszy trening z tańca na rurze i od razu zakochałam się w tej dyscyplinie. Później trafiłam do zakręconej ekipy Team Challenge FA Kraków, dzięki której przebiegłam swój pierwszy Spartan Race, a w następnym roku zdobyłam z nimi Trifectę. Wyjeżdżając na studia do Łodzi musiałam znaleźć nowe miejsce, gdzie mogłabym spełniać swoją sportową pasję. Trafiłam do boxu crossfitowego CrossRage, i mówię wam że lepiej trafić nie mogłam! To tam trenerzy nauczyli mnie dyscypliny i wytrwałości za co jestem im bardzo wdzięczna. Ale przede wszystkim to tam urodziła się moja miłość do ciężarów.

W przerwie wakacyjnej poznałam Kubę Wróbla, który jako pierwszy pokazał mi metodę Hardstyle. Kuba także posunął mi pomysł żeby wykonać testy do Top Team. To był luty 2016 a moje wyniki były dalekie od wymaganych ale konsekwentnie dążyłam do celu. Następnym przełomem było dołączenie do sekcji trójboju siłowego AZS UŁ i mój pierwszy medal na Akademickich Mistrzostwach Polski. Wtedy już zrozumiałam że żelazo jest mi przeznaczone. Kolejnym, najważniejszym krokiem była przeprowadzka na Śląsk i treningi w Strefie Byków. W końcu mogłam trenować regularne Hardstyle pod okiem specjalistów. Dobrze rozpisany plan treningowy i wsparcie ze strony Rafała sprawiły, że teraz mogę dumnie prezentować się w tej koszulce.

Chciałabym przede wszystkim podziękować Rafałowi Kaczmarkowi, który udowodnił mi że stać mnie na więcej niż sądziłam. Chcę również podziękować Kubie Wróblowi, bo to on zasadził we mnie to ziarenko, które teraz zaowocowało. Dodatkowo pragnę podziękować ekipie z Cross Rage Łódź i każdemu trenerowi, który stanął na mojej drodze i pomógł mi w spełnieniu tego marzenia.