Maria Kurzawa

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Cześć, nazywam się Maria Kurzawa. Od zawsze sport jest moją pasją – z treningiem z Kettlebels oraz Crossfit związana jestem od ponad 5 lat.
Kto mnie zna wie, że lubię doprowadzać swoje marzenia i plany do końca – jednym z nich było zdobycie gwiazdek Top Team. Dzięki motywacji jaką od zawsze otrzymywałam od mojego pierwszego trenera – Krzysztof Bajera wiem, że niemożliwe nie istnieje. Tak naprawdę to on nauczył mnie, że w tym sporcie ciężką pracą i wysoko postawioną poprzeczką mogę wiele osiągnąć.

Na co dzień pracuję jako lekarz – Ortopeda w 10 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Bydgoszczy oraz czynnie służę jako Oficer Wojska Polskiego w stopniu porucznika w 1. Wojskowym Szpitalu Polowym w Bydgoszczy.
Również w tym mieście możecie mnie spotkać w klubie Crossfit CB163

W zeszłym roku brałam udział w misji wojskowej w Iraku – tam też pomimo swoich obowiązków służbowych znalazłam czas aby pracować nad swoją sportową formą i móc po powrocie wystartować w Mistrzostwach Polski w których zajęłam ostatecznie 2 miejsce oraz ustanowiłam dwa rekordy Polski: SSST oraz siłowe podciąganie z obciążeniem.

Jest mi bardzo miło, że mogłam przystąpić do Top Teamu i z duma nosić czerwoną koszulkę.