Magdalena Rzyman

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Mam 35lat wykształcenie średnie ogólne, wraz z mężem wychowuję dzieci i prowadzę działalność gospodarczą. Moja przygoda ze sportem zaczęła się w sposób znany nie jednej kobiecie . Po dwóch ciążach , dojadaniu obiadków za dzieci , moje ciało znacznie przybrało na objętości czułam się żle sama ze sobą. Wtedy podjęłam decyzję o zmianie stylu życia , zaczęłam chodzić na siłownię i powoli zmieniałam nawyki żywieniowe . Z biegiem czasu mój apetyt na ruch wzrastał próbowałam różnych zajęć (piłki, aerobox, bodyart itp.). W końcu trafiłam na rowery do Moniki Kastelik. Monia to istna torpeda, kobieta o niespożytej energii , pokazała mi że trener to nie tylko osoba która wydaje polecenia , koryguje postawę podczas wykonywania ćwiczeń , ale ktoś więcej. Idąc za nią w ślepo trafiłam do ironi (klubu którego Monika jest współzałożycielem) na zajęcia z odważnikami kettlebell. Na widok ludzi z łatwością wymachujących ciężarami zastanawiałam się czy przeżyję – „strach ma wielkie oczy”.

W ironii trenuję 2 lata uczestniczę w projekcie „piękna jest bestią”, a do CKB TOP TEAM przygotowywałam się dziesięć miesięcy pod okiem Moniki , na dzień dzisiejszy mam jedno uzależnienie którym jest trening z odważnikami kettlebell.

Czuję że wygrałam nie tylko walkę z kilogramami ,ale wygrałam samą siebie . Dałam przykład swoim dzieciom które dziś podążają swoimi sportowymi ścieżkami .