Magdalena Kurzymska

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Miłość, zdrowie, pasja i determinacja … tylko to liczy się w życiu. Dom, rodzina to fundament, spokój i bezpieczeństwo, to moja SIŁA. Sport i dieta to sposób na uśmiech całej naszej piątki. Może powinnam pisać o najbliższych na końcu , ale to właśnie moje dzieci i mój mąż sprawili, że mogę spełniać się jako matka, żona, kobieta i w końcu jako sportowiec. Wszystko możliwe jest dla tego, kto wierzy w swój sukces i wtedy może przenosić góry.

Przygodę z kettlami zaczęłam w 2012 roku, kiedy moje najmłodsze dziecko miało zaledwie roczek. Wcale nie było tak różowo … Trójka dzieci w domu, obowiązki, wyścig z czasem i jeszcze obolałe po treningach ciało. Nie poddałam się, wręcz przeciwnie , a nawet chciałam więcej. Byli i tacy, którzy mówili , że jako weganka nie dam rady , a ja zaczęłam budować silne, zdrowe ciało, żywiąc się tylko roślinkami i pijąc po treningu specjalnie skomponowane zielone koktajle.

Moją pierwszą trenerką była Angelika Przybyłek. Rozkochała mnie w kettlach i wytrwale uczyła techniki , potem razem zaliczyłyśmy morderczy SPARTAN RACE BEAST (23 km w górach). Później chciałam się sprawdzić na Crossficie, gdzie znajomość i technika kb pozwolila mi wygrać moje pierwsze zawody TREC GAMES 2014. Wiele się tam nauczylam. Rok później zaczęłam trenować w nowej lokalizacji w IRON CHURCH pod okiem Marcina Kila. Nowy trener , nowe wyzwanie. Był to okres , w którym łączyłam kettle, crossfit, a zimą morsowanie. Tutaj trafiłam na takich samych „wariatów” jak ja , a praca w grupie jeszcze bardziej mobilizowała mnie do przekraczania granic. Chęć doskonalenia techniki, wzmacniania swojej kondycji, konsekwencja i dążenie do celu spowodowały , że trafilam do Bartka Bolechowskiego. To pod jego okiem przygotowywałam się do TOP TEAM . I nie chodziło wcale o gwiazdki, po prostu chciałam udowodnić sobie, że potrafię , ze MOGĘ!!!

Udało się! Dokonałam!