Magdalena Kostarczyk

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Jak mówi moj trener „Prawdziwy mistrz to taki, który potrafi obronić swój tytuł” i tak się trochę czuje po tych dwóch latach od zdobycia 3*TT dokładam kolejną-nieplanowaną gwiazdkę.

Co więcej, każdy swój wcześniejszy wynik znacząco poprawiam, co po raz kolejny uświadamia mi, jak ważna jest systematyczna praca i najlepszy trener na jakiego mogłam trafić- Grzegorz Pałaszewski – jurastrong

Planowałam dołożyć od razu dwie, ale gdy w planie jednego z treningów pojawił się SSST postanowiliśmy to nagrać „w razie jakbym się zdecydowała” teraz na 4*. No i są.

Grzegorz nie uznaje półśrodków, dlatego moje wyniki są na takim poziomie, bo są to ciężary, z którymi pracuję regularnie na treningach. Nic tu nie jest przypadkiem czy wcześniej intensywnie trenowanym ciężarem tylko pod cel TT. Tym bardziej uważam, że mogę być z siebie dumna bo dzięki regularności i determinacji, bez żadnych planów treningowych a jedynie na treningach grupowych osiągnęłam takie a nie inne wyniki. Tym większy ukłon w stronę Grzegorza bo to tylko dowodzi jak świetnie zna się na tym co robi i ile wkłada w to serca i zaangażowania.

Dziękuje Grzegorz, że mimo że marudziłam nagrywałeś;) i wogóle za całokształt bo bez Ciebie nie była bym tu gdzie jestem i treningowo i prywatnie.

Dzięki całej grupie Jura-Strong Zawiercie, że jesteście i zawsze dopingujecie:)

Teraz nie pozostaje mi nic innego jak dalej szlifować formę, żeby dokładając 5* zaskoczyć samą siebie kolejnymi rekordami.
Do wszystkich pań tak jak pisałam dwa lata temu pisze znów-nie bójcie się być silnymi i dźwigać więcej niż panowie:))