Maciej KUBICKI

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Cześć!

Każdy z nas lubi dostawać prezenty.. Ja w tym roku sprawiłem sobie prezent w postaci trzech gwiazdek.

Moja przygoda z kettlebell zaczęła się około 10 miesięcy temu. Wtedy jeszcze nawet nie myślałem , że kiedykolwiek dołączę do grona TOP TEAM oraz, że się przekonam do robienia SSST.
Zajęcia z odważnikami są świetnym uzupełnieniem mojego głównego sportu jakim jest Kickboxing.

Główne podziękowania należą się mojemu trenerowi od kockboxingu Markowi Soboniowi oraz Panu Pawłowi Okólskiemu za możliwość trenowania i rozwijania się pod okiem najlepszego specjalisty od przygotowania motoryczno-siłowego jakim jest Bartłomiej Przybylski który jest perfekcjonistą w tym co robi i doprowadza nas na każdym treningu do granic swoich wytrzymałości. Wielkie Dzięki!

Ukłony i podziękowania należą się również moim treningowym partnerom Robertowi Soboniowi i Dominkowi Kalecie którzy są rzetelni, ambitni i wytrwale dążą do celu. Śmiało mogę stwierdzić, że są sportowymi wzorcami do naśladowania.

Te gwiazdki to zasługa wyżej wymienionych Panów, a ja tylko dopiąłem formalności w postaci wykonania tych ćwiczeń. Dzisiaj są tylko 3 gwiazdki, ale spokojnie będzie 5.

Wszystkich chętnych którzy chcą zacząć swoją przygodę z kettlebell lub crossfitem zapraszam do CrossBox Kielce, a jeśli interesują Cię sporty walki zapraszam do SK KICKBOXING KIELCE.
Każdy znajdzie coś dla siebie..😉

Dzięki i pozdrawiam serdecznie.