Łukasz Śliwa

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

„Pierwszy raz o kettlach usłyszałem z książek Pavla Tsatsulina w 2013 roku. Wtedy trenowałem głównie z masą własnego ciała i stawialem pierwsze kroki jako trener. Pierwszy raz zetknąłem się z odważnikami kulowymi w 2015 roku na warsztatach prowadzonych przez Sebastiana Gęsiora i Zuzannę Sobczak w moim rodzinnym mieście. Zuza miała na sobie jakąś taką czerwona koszulkę z gwiazdkami. Dopiero później dowiedziałem się co to za koszulka i o co chodzi w tym całym „top timie”. No i dalej jakoś poszło ?

Trochę czasu mi ta podróż zajęła (to nieszczęsne kardio…) ale koniec końców, gwiazdki są ? Przede wszystkim podziękowania należą się mojej Kochanej Żonie, za to, że wytrzymuje ze mną, moimi treningami i fanaberiami związanymi z zawodem,a jakby tego było mało, wspiera mnie w tym co robię. Dzięki Kochanie ?

Na słowo uznania zasługuje tu napewno Kubuś Sytar, za niezliczone konsultacje odnośnie pressów ?

Kolejne słowo uznania musi trafić do mojego wspólnika, posiadacza 4* TOP TEAM – Marcin Kopeć. Za uświadomienie czegoś co wiedziałem, ale bez zewnętrznego bodźca nie mogłem się do tego przekonać, a bardzo pomogło w tym nieszczęsnym kardio (dalej nienawidzę air bike’a Cinek, żeby nie było…)

Reszta to poprostu moja praca. Czasem mniej, czasem bardziej rozsądna, ale praca. Pozdro! ?”

Prosił bym o oznaczenie mojego Facebooka gdzieś w poście ? poniżej link, z góry dzięki ?

https://www.facebook.com/LUDUSworkout

Pozdrawiam!
Ł. Ś.