Krzysztof WRÓBEL

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Na kettlebell trafiłem w 2017 roku, kiedy trenowałem sporty walki i szukałem czegoś do treningu siłowego jako uzupełnienie moich treningów.
W tym samym roku na targach fitness w Poznaniu pod okiem jednego z instruktorów StrongFirst Polska nauczyłem się poprawnej techniki swing.

Zacząłem coraz bardziej nteresować się odważnikami kulowymi i szukając informacji na ich tenat natrafiłem na TOP TEAM.
Wtedy wiedziałem że jest to mój cel.

W między czasie poznałem szkołę Giriewoj Sport i miałem ogromny dylemat którą metdoę treningu wybrać. Wystartowałem w dwóch zawodach hardstyle: Mistrzostwa Polski 2018 oraz Łagów Chalange 2018 , dwukrotnie zajmując czwarte miejsce, po czym całkowicie poświęciłem się Giriewoj Sport.
Mam w tym sporcie kilka sukcesów m.in. Mistrzostwo Polski, V-ce mistrzostwo Europy oraz Mistrzostwo Świata (kategoria amator)
Oczywiście nie zapomniałem o hardstyle, trenując moich podpoiecznych a także jako odskocznia lub uzupełnienie treningów Giriewoj.

Za namową Krystian Izert w czerwcu postanowiłem wrócić do mojego niedoszłego celu, zdobycia 5 gwiazdek TT.
Po 7 tygodniach ciężkiej pracy udało mi się osiągnąć upragniony cel. Oczywiście nie prawdą było by rzecz że moja droga do TT trwała 7 tygodni. Droga do TT trwała od momentu kiedy po raz pierwszy chwyciłem odważnik do ręki.

Mam nadzieję że moja osoba będzie mostem łączącym środowska Giriewoj i Hardstyle. Uważam że oba te sporty znakomicie się uzupełniają a każdemu zawdnikowi nie ważne którą drogę wybrał należy się ogromny szacunek.

Dziękuje @Emil Staniewski za pomoc w programowaniu Press który był moją największą bolączką, a także za poświęcony czas na ocenie techniki poszczególnych bojów.
Dziękuje mojej ukochanej Monice Guźniczak która zawsze mnie wspiera nie tylko w sportowej drodze która jest pełna zwlotów i upadków.

Dziękuje Dariusz Waluś za stworzenie TOP TEAM i możliwość do dołączenia do tej elitarnej grupy.

Na koniec słów kilka do adeptów trenujących by dołączyć do TOP TEAM.
Nigdy się poddawajcie i pamiętajcie że systematyczność i upór jest jedyną drogą do sukcesu.