Krzysztof Ostrzycki

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

„To co czynimy za życia , odbija się echem w wieczności”.
Witam wszystkich CKB Top Team! Mam zaszczyt dołączyć do Was z kompletem gwiazdek i zostać dumnym posiadaczem czerwonej koszulki!

Nazywam się Krzysiek od około trzech lat mam styczność z kettlami w klubie CKB Hardcross Ełk! Jestem w tym klubie od samego początku i widzę jak się rozwija a ja razem z nim. Z dnia na dzień z treningu na trening czułem się silniejszy i mądrzejszy o nowe doświadczenia które przekazują moi trenerzy.

Pół roku temu postanowiłem dołączyć do Elitarnej Grupy Top Team. Była to długa i ciężka praca ale osiągnięty sukces wynagrodził mi wszystko! Z początku moim celem były trzy ćwiczenia ale z czasem „apetyt urósł w miarę jedzenia” i zakończyłem z kompletem gwiazdek. Oczywiście nie zrobił bym tego bez grupy ludzi z którymi trenowałem a najbardziej mojego trenera jak i mentora Michał Chrościelewski który ani przez chwilę nie zwątpił we mnie tylko przez cały czas mnie motywował do jeszcze cięższej pracy fizycznej jaki i walki ze swoja psychiką! Również dziękuję trenerowi i przyjacielowi Michał Wesołowski za wskazówki, wsparcie i to że wierzyłeś we mnie. Jesteście Wielcy!!! DZIEKUJĘ WAM PO TRZY KROĆ!!!

Jak również chciałbym ogromnie podziękować #Iza Wesołowska @Krzysztof Kryspin @Marcin Senda @Ania Senda @Ewelina Tomaszewska @Krystian Domański ludziom którzy wspierali mnie do samego końca i dawali ogrom mocy podczas treningów! Wiem że z Wami można osiągnąć wszystko! Również nie osiągnął bym tego bez odpowiedniej suplementacji @vitamin.shop.elk najlepszego sklepu w Ełku z odżywkami gdzie się zaopatrywałem. Dziękuję Wam wszystkim!!!

Dziękuję też swojej narzeczonej @Kamili Pliszka za to że wytrzymała ze mną w tym okresie a nie było to łatwe.

„NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE!”