Krzysztof Budnicki

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

O dwóch latach na sali, które doprowadziły mnie do upragnionych 5 gwiazdek, mógłbym chyba napisać książkę, ale nie ma tyle miejsca na stronie, więc w skrócie. Trening Kettlebell metodą HardStyle Pavla Tsatsouline’a zacząłem w 2014 roku za namową Lecha Szcześniaka – właściciela klubu „Kuźnia Sportu Słupsk”, a na treningach szlifował mnie trener SFG1 Sławek Nejman. To Trenejro właśnie, tuż po rozpoczęciu mojej przygody z Kettlami, opowiedział mi o CKB TOP TEAM. Jak każdy ambitny fan żelaznych kulek szybko zaraziłem się ideą posiadania czerwonej koszulki i od tamtej pory miałem jeden cel – 5 gwiazdek, wszystko albo nic. W końcu po dwóch latach ciężkiego treningu udało mi się spełnić swoje sportowe marzenie.

Co mogę napisać o sobie? Na co dzień jestem zwykłym gościem, który prowadzi sportowy tryb życia i żyje w myśl zasady „trenuję, więc jestem”. Ze sportem w różnej postaci jestem związany już od około 8 lat i wiążę także z nim swoją przyszłość (jako trener i aktywny sportowiec). W swoim treningu łączę elementy kalisteniki i treningu z odważnikami kulowymi w obu z powodzeniem stosując założenia metodyki HardStyle Pavla Tsatsouline’a.

Kolejne cele? Być coraz lepszym. No i SSST 32kg!

Na zakończenie chciałbym podziękować chłopakom ze Street Workout Słupsk za obudzenie we mnie sportowego ducha. Lechowi i Sławkowi za wprowadzenie mnie w świat kettli, treningi i dobre rady. Łukaszowi Liskowi za super zdjęcia! No i najważniejsze – wszystkim kolegom i koleżankom z CKB Słupsk – bez was NIGDY by się to nie udało. To dzięki waszej obecności, humorowi, wsparciu oraz przede wszystkim dzięki ATMOSFERZE jaką tworzycie na sali, byłem w stanie dotrzeć do 5 gwiazdek!!!

Czerwona koszulka to nie jest koniec, to dopiero początek. CZOŁEM!