Klaudia Marska

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Hej wszystkim!

Nazywam sie Klaudia Marska i reprezentuję klub FORFIT Studio Sylwetki w Gdańsku. Na początku 2 lata trenowałam crossfit,  później chcąc od niego „odpocząć” postanowiłam przerzucić sie na kettle i tak już zostało, więc treningiem typowo kettlowym zajmuję się rok. Dość krótko w porównaniu z innymi Top Team’owymi kolegami i kolezankami. Zaczynałam tak naprawdę od zera, nie potrafiłam podciagać się z własnym ciezarem ciała, mój wynik na TGU wynosił 20kg, a o zwykłym pistols squat mogłam tylko marzyć…Przez 12 ostatnich miesiecy ciężko pracowalam, aby zwiększyć swoje umiejętności i siłę i tym samym udalo mi sie zdobyć Mistrzostwo Polski Kettlebells w kategorii lekkiej we wrześniu 2019 oraz 4* Top Team z czego jestem przedumna! Jestem żywym dowodem na to, że jak się chce to ciężką pracą i uporem można osiągnąć wszystko.

 Wypracowane wyniki podczas kwalifikacji:

  •  Pistols Sqt 28kg
  •  M.press 24kg
  • SSST 201 reps/ 10 min
  • TGU 32kg.

 Te wszystkie osiągnięcia i mój progres zawdzięczam mojej jedynej, niepowtarzalnej i najcudowniejszej Zuzannie Sobczak, która jest dla mnie wzorem i przeogromnym autorytetem jeśli chodzi o programowanie, wiedzę i poprostu człowieka. ZUZA DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚ! Jeszcze razem osiągniemy więcej! Ja to wiem!

Przy okazji dziękuję mojej rodzinie, przyjaciołom i  każdej osobie, która wspierała mnie w tych przygotowaniach słowem i w momentach zwątpienia zwyklym „kopem w d**” żebym przestała sie mazać i wzięła sie do roboty-bo bywało i tak?

Bardzo się cieszę, że dołączam do POLSKIEJ ELITY KETTLEBELL-dziękuję Dariusz Waluś za taką możliwość, to dla mnie zaszczyt być wśród was, bo jesteście wspaniałymi ludźmi!