Katarzyna SEKUŁA

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Witajcie,
Moja historia ze sportem jest… krótka. Nie skończyłam szkoły
sportowej, ani AWFu, nie spędzałam życia w siłowni, ani nie katowałam się dietami. Po prostu pewnego dnia zaczęłam robić coś dla siebie. Dokonałam wyboru.

Życie składa się z wielu wyborów, mniejszych i większych. Pasja jest
naszą naturą, to my ją sobie wybieramy. Można powiedzieć, że wiąże się ona z wieloma wyrzeczeniami. Ale nie tak do końca, ponieważ gdy wypracujemy w sobie pozytywne nawyki, systematyczność, to dyscyplina zmienia się w miłość.

Wiadomo początki są zawsze trudne ,dla mnie też były. Jednak sport jest dla osób wytrwałych z charakterem wojownika. Nie można poddawać się po pierwszym podejściu. Trzeba iść
naprzód pomimo przeciwności jakie stawia nam życie.

Na świecie nie ma ideałów ale nikt nie powiedział, że nie można do nich dążyć by być doskonałym dla samego siebie. Kiedy wstaję rano i spoglądam na kettle, wiem, że to był najlepszy wybór.
Mój wybór.

Cztery gwiazdki i miejsce w Top Team są efektem mojej ciężkiej
pracy. Podchodziłam do tego wyzwania kilka razy i dopiero gdy Błażej Sobala pogroził paluszkiem podeszłam do tego poważnie.

Opracował świetny plan po którym progres widać było z tygodnia na tydzień. Polecam z całego serca. Dziękuję Ci za pomoc. Do Ciebie wędruje pierwsza gwiazdka.

Druga gwiazdka wędruje do Piotra Luczka mojego trenera boksu. Trener the best of.. dzięki któremu poznałam stwierdzenie „Nikt nie mówił, że będzie lekko”. Fakt pokonane trudności cieszą bardziej i utwierdzają w przekonaniu, że to co robisz robisz na 200%

Trzecią gwiazdkę dedykuję Kamilowi Kwiatkowi Centrum Kettlebell Mrągowo dzięki któremu zaczęłam swoją przygodę z Hardstyle Kettlebell i Strong First oraz moim podopiecznym których kocham całym sercem. Bez Was żadna wygrana nie nie miałaby sensu.

Jako, że lubię błyskotki czwartą gwiazdkę zostawiam sobie, by mnie
zawsze motywowała i przypominała, że na tym moja droga się nie kończy i do zdobycia zostaje jeszcze piąta gwiazdka.

„Nic co jest wartościowe, nie przychodzi łatwo”
Helena Rubinstein

Moje życie treningowe można zaobserwować na funpage na Facebooku.
Kasia Sekuła Strength & Natural Beauty