Katarzyna Przeździecka

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Kiedy w kwietniu 2015 roku rozpoczęłam treningi w Akademii Kettelbells Warszawa, wyzwaniem było dla mnie tureckie wstawanie z 8 kilogramowym odważnikiem. Od dwóch lat dość intensywnie biegałam i szukałam dla siebie treningu uzupełniającego. Siłownię skreśliłam od razu, zastanawiałam się chwilę nad crossfitem i w końcu za sprawą bloga PowerWorkout Angeliki Przybyłek wylądowałam na sali, gdzie jedynym sprzętem treningowym były żelazne kulki z uchwytem.

Minęło 11 miesięcy a ja rozpoczęłam trening przygotowujący do egzaminu Top Team. Kettle z dyscypliny uzupełniającej stały się czymś więcej i dawały coraz więcej frajdy. Mam ogromne szczęście, że trafiłam na fantastycznego trenera, Emila Stanisławskiego, który wierzy w każdego, kogo trenuje, każdego wspiera i motywuje. Emil – jesteś najlepszy!

Bardzo się cieszę, że czerwona koszulka trafiła do naszej Akademii. Oby było ich u nas jak najwięcej! I cieszę się z tego, że udowodniłam sobie (i nie tylko sobie), że biegacze mogą całkiem nieźle radzić sobie z ciężarami.