Katarzyna Gworek

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Instruktorka Fitness i Kulturystyki. Z wykształcenia nauczycielka, a z pasji pozytywna fitnessoholiczka.

Sześć lat systematycznie prowadzonych zajęć fitness, doprowadziło mnie do założenia własnej firmy w 2012 r. “Studio Fitness “powstało w Oświęcimiu , w miejscu tym prowadzę różnego rodzaju treningi grupowe tj. Step Aerobic, Body Shape, Aeroboks, obwodowe, funkcjonalne oraz personalne.

SPORT – od zawsze jest integralną częścią mojego życia. Od dziecka trenowałam sporty walki takie jak Seido Karate i Ju-Jitsu. W dyscyplinach tych odpowiednio zdobyłam w 2003 roku: Mistrzostwo Polski w Karate Wszechstylowym i V-Ce Mistrzostwo Polski w Ju-Jitsu duo System kobiet. Była zawodniczka Crossfit.

Zakochana w Kettlebell od pierwszego wejrzenia. Trenuje w Klubie IRONIA w Bielsku- Białej pod czujnym okiem Trenera Sebastiana Gęsiora – gdzie systematycznie podnoszę swoja wiedzę ,umiejętności a przede wszystkim SIŁĘ.

Szukając inspiracji i podnosząc swoje kwalifikacje na przełomie ostatnich lat uczestniczyłam w szkoleniach m.in:

Szkolenie CrossFit Mjolnir , Chałupy,
Warsztaty Szkoleniowe z Dwuboju Olimpijskiego z Małgorzata Wiejak. Bielsko – Biała, Ironia,
Warsztaty Hardstyle Kettlebell, Bielsko – Biała, Ironia,
OM Fitness Fight Kick, organizowane przez największą szkołe instruktorów i trenerów fitness w Polsce Open Mind Health & Fitness
Warsztaty Fitness, organizowne przez Aeroclass Studium form gimnastycznych na AWF Katowice
Szkolenie z gimnastyki korekcyjno- kompensacyjnej, oraz ” Aktywna 9 miesiecy”. REHA- FIT, Krakow.
Szkolenie Pilates level 1