Karolina Ujejska

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Najlepszym sposobem na odnowienie członkostwa Top Team i zdobycie piątej, brakującej gwiazdki, było w moim przypadku wystartowanie w Mistrzostwach Polski Kettlebell Hardstyle w 2019r. w Łodzi, ponieważ konkurencje zawodów pokrywały się z zadaniami do Top Team.

Obecność na Mistrzostwach szefa wyszkolenia CKB, Darka Walusia, umożliwiła zgłoszenie podejścia do Top Team i wykorzystanie wyników uzyskanych w trakcie zawodów.
Miałam ten zaszczyt, że twórca Top Team osobiście sędziował i liczył mój SSST, który przypieczętował piątą gwiazdkę oraz odnowienie członkostwa w kettlowej elicie w ciągu jednego dnia, jednocześnie zapewniając mi wicemistrzostwo Polski w kategorii super lekkiej.

Jak wiadomo „team work makes a dream work”, dlatego nie byłabym tu gdzie jestem bez mojego Trenera, któremu zawdzięczam tę czerwoną koszulkę, rozległą kettlową wiedzę i osiągnięcia zawodnicze.
Paweł Tarkowski / Natural Training Concept przeprowadził mnie przez wszystkie etapy kettlowego rozwoju i otoczył doskonałą opieką trenerską. Jestem ogromnie wdzięczna i dumna z rezultatów, jakie wspólnie osiągnęliśmy. Dziękuję za wszystko!
Kto zna Pawła ten wie, że jest On bezkompromisowym strażnikiem jakości, propagatorem progresu oraz wnikliwym obserwatorem. Te wartości ukształtowały także moje podejście trenerskie i nauczyły, że siła jest nagrodą za wytrwałość, jakość i precyzję.

Obok kettli, moją równoległą pasją i jednocześnie spełnieniem zawodowym jest fotografia. I okazuje się, że te dwie z pozoru odmienne dziedziny świetnie się uzupełniają – sprawność i siła zbudowana na kettlach pomaga mi podczas wymagających realizacji fotograficznych, a wnikliwość obserwacji, sfokusowanie na detalach i jakości procentuje w działalności trenerskiej.

Top-Team to wyzwanie nie tylko dla ciała, ale także sprawdzian dla psychiki. Pozwala nam dowiedzieć się czegoś więcej o nas samych, a takie lekcje są najbardziej wartościowe. Ta czerwona koszulka jest dla mnie nie tylko symbolem osiągniętego celu, ale przede wszystkim przebytej drogi i rozwoju, ponieważ „cel ma sens wówczas, gdy pomaga Ci rosnąć, a wzrastasz przez zdobywanie go, a nie samo osiągnięcie