Karolina Kuchaja

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

„Na codzień pracuję jako trener personalny oraz instruktor zajęć grupowych, w związku z czym szeroko rozumiana aktywność fizyczna nie jest mi obca. W mojej pracy ważny jest ciągły rozwój, poszerzanie kompetencji oraz pokonywania własnych barier. W tym właśnie pomógł mi trening z użyciem kettlebell. Nie długo trzeba było czekać, aż zdecydowałam się na Top Team. Wiele miesięcy przygotowań, nie raz pozrywane dłonie i myśli, że to jednak nie dla mnie… Ale warto było 

Przede wszystkim wielkie podziękowania dla mojego trenera, Łukasza Śliwy- LUDUS S&C – Łukasz Śliwa SFG1 / SFL / FS / WCO1, dzięki któremu zdobycie 4 gwiazdek stało się możliwe. Dziękuję za wszystkie plany treningowe, wiedzę, wsparcie i ciągłą motywację w okresie przygotowań!

Dziękuję również mojemu narzeczonemu Tomkowi Karpińskiemu- Tomasz Karpiński Movement Coach, za ogromną wiarę we mnie i moje możliwości, za znoszenie tych cięższych dni w okresie przygotowań oraz ciągłe wsparcie!

Słowo uznania należy się również Patrycji Rezler- Patrycja Rezler trener personalny, pod okiem której zaczynałam swoją przygodę z odważnikami, dzięki Pati za wszystkie wskazówki!

Na koniec chciałabym podziękować Karolinie Kumor- Trener Personalny Karolina Kumor, jak również Monika Nowicka-Tymecka za ciągły doping .”