Karol Jonczyński

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Cześć, nazywam się Karol Jonczyński, zawodowo jestem strażakiem, a po godzinach spełniam się jako trener personalny/instruktor zajęć grupowych. Jestem również założycielem stronki na FB CrossFire998 gdzie propaguje aktywność fizyczną wśród strażaków oraz pomagam kandydatom dostać się w szeregi PSP. Od najmłodszych lat związany byłem ze sportem, począwszy od piłki nożnej, lekkoatletyki, boksu, taekwondo czy MMA aż po crossfit i sporty siłowe. Z odważnikami spotkałem się na zajęciach crossfitowych i nie mogę powiedzieć że była to miłość od pierwszego wejrzenia. Używałem ich w swoich treningach ale dopiero gdy stałem się bardziej świadomym trenerem zauważyłem jak wszechstronnym są narzędziem. Jeszcze zanim na dobre zacząłem bawić się w „kulki” słyszałem o wyzwaniu Top Team. O ile siłowe próby były w moim zasięgu tak do zaliczenia Snatch Testu dzieliły mnie lata świetlne (pierwsze podejście przerwałem po 40 powtórzeniach?). Wróciłem po jakimś czasie do tego wyzwania i poszło mi o wiele lepiej. Zmotywowany wynikiem rozpocząłem przygotowania, które zajęły mi kilka miesięcy. Ze względu na przeprowadzkę do małego miasta musiałem zrezygnować z siłowni i większość treningów wykonywałem w domu. Pomimo tego udało się wykonać 4 zadania i osiągnąć 4 gwiazdki, 5 zdecydowanie była w moim zasięgu jednak nie trafiłem z peakiem formy w Pressie. Nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa.

Ogromne podziękowania dla mojej narzeczonej Moniki, przy próbach SSST stresowała się bardziej niż ja. To dzięki Twojemu wsparciu udało się osiągnąć ten cel. Jesteś najlepsza!

Pozdrawiam również swoją przesympatyczną grupę CrossFire z Przasnysza oraz wszystkich moich podopiecznych. Małymi kroczkami do celu!

https://www.facebook.com/CrossFire998/

https://www.facebook.com/CrossFire-Świadomość-Siły-2225177951052793/