Kamila KOWALCZYK

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Cześć, Jestem Kamila i mam przyjemność dołączyć do ekipy czerwonych koszulek.

Pierwszy raz na zajęciach z kettlami pojawiłam się 3 lata temu i … zaiskrzyło;) A pomysł, by dołączyć do grupy TT, był dla mnie naturalnym następstwem treningów.

Widząc zaangażowanie trenera na każdym naszym treningu, nie mogłam sobie pozwolić, by „skończyć” inaczej niż w grupie Tom Teamowców.
“Skończyć” podaję w cudzysłowie – ponieważ wcale nie zamierzam zwalniać. Nie mogę się doczekać nowych wyzwań, możliwości i ludzi, z którymi przyjdzie mi współpracować/trenować.

Na co dzień, kiedy już opuszczam swój świat logistyki, trenuję w CrossBox Kielce. Dziękuję za stworzenie takiego miejsca w Kielcach, gdzie mogę się zrelaksować w mój ulubiony sposób, spotkać ciekawych ludzi i walczyć ze słabościami 😉

Podziękowania należą się także dla trenera Bartłomieja Przybylskiego za poświęcony czas, cierpliwość, motywację i dobre słowo!

Jestem przeszczęśliwa, że mam obok siebie ludzi, którzy bardzo mnie wspierają i akceptują mój ciągły brak czasu pomimo, że nie do końca rozumieją, o co chodzi z tymi snatchami;)
Tyle ode mnie, pozdrawiam wszystkich zrzeszonych pod banderą czerwonej koszulki Top Team!