Kamil Tkacz

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Cześć wszystkim czytającym!

Jak to mówi mój Trener nie udało się, ale zapracowaliśmy na słynne 5 gwiazdek i dołączenie do grona Top Team Polska. Na wstępie chcę podkrelić, że w 100% od zera wytrenował mnie fizycznie i mentalnie trener @Andrzej Strong – Trener. Nie miałem żadnej podstawy, choć jak mówił był/jest potencjał.

Czy było ciężko? Tak, było. Treningi dzieliłem z pracą fizyczną, rodziną (jestem szczęśliwym mężem i ojcem dwójki dzieci). Nie chodzi tylko o siłę, ale też o skoncentrowany umysł. Byłem już zadowolony z 3 gwiazdek, zrobiłem 4 i byłem spełniony (Ketle po nocach się śniły), ale Trener Andrzej nie odpuszczał i walka do „odcinki”. Do końca cały czas powtarzał mi, że „pięć to pięć i zrobię”. Robiłem wszystko co Trener powiedział począwszy od treningu i żywienia, poprzez regenerację oraz bojowe nastawienie. Dzięki temu osiągnąłem mój pierwszy sportowy sukces.

Podziękowania czyli moje cegiełki do Top Team:

Trener @Andrzej Witczak – co tu dużo pisać, stworzyłeś nasze 5 gwiazdek, nastawiłeś w mojej głowie tryb: sport i każdy kto Cię poznał wie, że jesteś TOP kozak z krwi i kości.

Szef Top Team @Dariusz Waluś – za informację z pierwszej ręki i stworzenie Top Team. Do zobaczenia!

Tata – Andrzej – dziękuje, za wyrozumiałość i pomoc w pracy. Wychowałeś i masz silnego syna!

Żona – @Maja Tkacz – za wsparcie i zrozumienie w przygotowaniach, dzięki temu Ty też trenujesz w naszym klubie ketle!

@Dominik Garczyński (TopTeam4*) – wsparcie i nastawienie, to Ty namówiłeś mnie bym przyszedł na ketle do Trenera Andrzej. Od Twojej transformacji też tak chciałem się zmienić i tak zaczęła się moja przygoda.

Ekipa @StrongFit Łódź – ludzie i klimat tworzący ten klub sprzyjają ponadprzeciętnym wynikom i chęci trenowania.

Pozdrawiam wszystkich sympatyków treningu z ketlami będących Top i dążących do bycia Top. Satysfakcja gwarantowana !