Kamil Dobrzyń

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Nazywam się Kamil Dobrzyń, cieszę się, że mogłem dołączyć do grona Top Team Poland.  Dzięki Dariusz Waluś z CKB Polska za możliwość przystąpienia do tej elitarnej grupy.

Nie samą pracą żyje człowiek, więc w ogniu poszukiwań swojego hobby trafiłem na kettlebell, które wkrótce stały się moją pasją. Najpierw chodziłem ćwiczyć na siłownię. Niedługo później w Ełku pojawił się klub sportowy Hardcross Ełk, później przekształcony w SMI Ełk. Wspólnie z Krzysztofem Kryspinem od września 2015r. rozpoczęliśmy treningi. Okazała się to niezwykła przygoda, która trwa do dzisiaj. Choć na co dzień wykonuję ciężką pracę fizyczną, ćwiczenia z kettlami wzmocniły moją wytrzymałość, siłę i odporność. Za co chciałbym podziękować swojemu trenerowi Michałowi Chrościelewskiemu, a także za wsparcie i przygotowanie planów treningowych, które pozwoliły mi wstąpić w Wasze szeregi. Podczas przygotowań do Top Team to właśnie Michał zachęcił mnie do udziału w Mistrzostwach Polski HardStyle  na których w kategorii amator, zająłem 4 miejsce. Zdobyta pozycja w Mistrzostwach pozwoliła mi uwierzyć, że warto starać się o 4 gwiazdki. W życiu kieruję się zasadą, że jak coś robić, to tylko dobrze i tak też podszedłem do kolejnego wyzwania.

Ogromne podziękowania należą się również mojemu koledze Krzysztofowi Kryspinowi, który zaszczepił we mnie bakcyla do tejże dziedziny sportu. Towarzyszył mi w zmaganiach podczas treningów i motywował do dalszej pracy nad sobą. Dzięki Izie Stasiukiewiczi @vitamin.shop.elk dowiedziałem się, jak należy prawidłowo dobierać suplementy diety. Ogólnie chciałbym podziękować dla całej mojej sportowej ekipy z klubu SMI Ełk. Wasze doświadczenia i uwagi techniczne pomogły mi zdobyćczerwoną koszulkę. Największym codziennym wsparciem i opoką była oczywiście żona, która dbała o mój catering dietetyczny. To nasz wspólny sukces!