Kacper Bajda - Bochnia

INSTRUKTOR SFG1


Cześć,

Swoje doświadczenie sportowe zdobywałem już od najmłodszych lat trenując takie dyscypliny sportowe jak judo, brazylijskie jiu-jitsu, karate czy lekkoatletykę.
Z odważnikami kulowymi swoją przygodę zacząłem w 2015 roku i to właśnie one spowodowały u mnie największy rozwój oraz zmotywowały mnie do dalszej pracy.
Obecnie skupiam się już przede wszystkim na treningu siłowym kettlebell oraz kalistenice. Taki trening dobrze prowadzony jest bezpieczny i świetnie nadaje się jeśli chcemy wzmocnić swoje ciało oraz zyskać siłę funkcjonalną. W swoim życiu doznałem licznych kontuzji i musiałem ograniczyć pewne aktywności, jednak dzięki zmianie podejścia do treningu udało mi się dostać między innymi do elitarnej grupy Top Team.

Na co dzień jestem programistą systemów wbudowanych. Wiem jak ważna jest aktywność sportowa przy pracy biurowej, jednak nie należy zapominać że tak naprawde trening to tylko ułamek naszego życia i należy również zwracać uwagę na to jak spędzamy resztę czasu, co spożywamy, czy też to w jaki sposób oddychamy.