Jolanta Wesołowska

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Witam, mam na imię Jola i mam 33 lata. Na co dzień uprawiam CrossFit i to jest moją główną drogą. Na przełomie 2014/15 roku miałam 20 kg nadwagi, chciałam schudnąć i trafiłam do klubu Barbell Squad Inowrocław. Tam Head Coach Piotr Ziarniecki pomógł mi pozbyć się balastu i odkrył we mnie krew sportowca. Potem zaopiekował się mną Paweł Sobieraj, który pomagał mi w przygotowaniach do zawodów.
Jestem ambitna, pracowałam na wszystko bardzo ciężko ale zmagania treningowe dawały mi coraz większa radość. Doprowadziło to do przewrócenia mojego życia do góry nogami. Obecnie jestem zawodnikiem, trenerem personalnym, CF-L1 Trainer w Barbell Squad Inowrocław oraz w Crossfit Bydgoszcz.

W CrossFit Bydgoszcz poznałam Michała Szulejewskiego i tam zaciekawiły mnie jego treningi SF. Pojechałam na intro do Zielonej Góry, gdzie zachłysnęłam się siłą i sprawnością ludzi którzy cykają jak roboty a każdy ich ruch jest wręcz idealny. Potem przyszłam na szkolenie do CKB Bydgoszcz, które prowadził Michał. Zaświtała mi wtedy myśl w głowie o przyłączeniu do elitarnej grupy TOP TEAM. Nie wiedziałam czy to się uda, ale lubię wyzwania. Coraz częściej włączałam kettlebell do swoich codziennych treningów. One mają moc!!! Jakiś czas później wykonałam snatch test i resztę ćwiczeń.

Dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do tego, że jestem tutaj. Szczególne podziękowania jednak kieruję do moich podopiecznych, bo to oni są silnikiem tego wszystkiego.

Update:

Na co dzień jestem trenerką CrossFit lvl 2 i zawodniczką, trening kettlebell jest dla mnie uzupełnieniem.
Jako Head Coach w Barbell Squad Inowrocław.
Chciałam pokazać, że osiąganie sukcesu jest tylko kwestią czasu jeśli będziemy zdeterminowani.
Od niespełna dwóch lat jestem członkiem CKB TOP TEAM , pomyślałam że przyszedł już czas na uzupełnienie swojej koszulki o piątą gwiazdkę.
Człowiek powinien mieć wielkie marzenia. Im większe tym lepsze!
Postawiłam sobie za cel prócz wykonania wszystkich ćwiczeń, pobić rekord w snatch teście wśród kobiet. No i chyba się udało 😉
Moje zmagania treningowe możecie śledzić na :
https://www.instagram.com/wesolowska_trenuje/
https://www.instagram.com/barbellsquadinowroclaw/